Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. fél órája teszteltem...

Kb. fél órája teszteltem pozitivat, aminek nagyon örülök. Mikor érdemes orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
Február 6-án volt meg utoljára...Nagyon izgulok hogy minden rendben legyen!!!Legszivesebben már ma megnézetném magam a dokival...Adjatok tanácsot!Ez volt az elsö hónap hogy nem gondoltam a babára és összejött!! Fel a fejjel lányok!!!
2008. márc. 11. 09:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gratula! :)


Szerintem is így helyes, h együtt mondjátok el a szülöknek, h nagyszülők lesznek.

2008. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Gratulalok neked,es nagyon boldog babavarast kivanok!!!!

15 hetes kismama

2008. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 11. 13:50
 14/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok Nektek!!! Én is hasonló cipőben jártam, görcsösen akartam, állandóan tesztet vettem. Aztán mondtam, hogy kibirom nem veszek, de amikor arra lettem figyelmes, hogy a melleim borzasztóan érzékenyek és feszülnek, de persze megjönnie még nem kellett volna, na akkor vettem két tesztet is, előtte persze mindig csak egyet. Reggel, azaz hajnali fél ötkor megcsináltam a tesztet, mind a kettő pozítiv lett, igaz csak halványan. Egyből keltettem a férjemet és sírva mondtam el neki a nagy hírt! Remélem nem haragszol, hogy megosztottam Veled ezt! Boldog babavárást! Gratula még vagy százszor!

19 hetes kismama

2008. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok neked. Ne haragudj, de megöl a sárga írígység. Már én is egyre kevesebbet gondolok rá. Mi is fél éve próbálkozunk, de még nem sikerült. Nagyon vigyázz magatokra, és még egyszer nagyon - nagyon gratulálok.
2008. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!