Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. fél órája teszteltem...

Kb. fél órája teszteltem pozitivat, aminek nagyon örülök. Mikor érdemes orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
Február 6-án volt meg utoljára...Nagyon izgulok hogy minden rendben legyen!!!Legszivesebben már ma megnézetném magam a dokival...Adjatok tanácsot!Ez volt az elsö hónap hogy nem gondoltam a babára és összejött!! Fel a fejjel lányok!!!
2008. márc. 11. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem voltál terhes, vagy semmi gond nem volt, az orvos nem hívta fel a figyelmed valamiért hogy menj időben, akkor várhatsz még két hetet!

Akkor már szívhang is lehet!!!

Gratulálok!!! Nagy boldogság ez!!!

2008. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a picihez! 1-2 hét múlva menj dokihoz!
2008. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
először is szívből gratulálok neked a babához. vigyázzatok egymásra.:) Amit én tanácsolok az az, hogy ne menj el ilyen hamar dokihoz, majd csak a 6-7. héten , és akkor már lez szívhang is, és akkor nem kell kétszer menned, mert most még csak a petezsákot látja úgyis. Ja és mióta próbálkoztatok? Mitől sikerült? Valamit másképp csináltál az előző hónapban? Várom válaszodat.
2008. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Október óta próbálkozunk!!!Az utolsó hónapokban össze-vissza jött meg ezért elmentem orvoshoz aki elküldött vérvételre és megvizsgált...Ennek a vérvételnek még nincs is meg az eredménye! Igy én elkönyveltem magamba hogy ráér még a terhesség majd azután ha már rendszeres lesz a ciklusom! Nem is foglalkoztam vele!!!Elötte meg nagyon görcsösen akartuk!Aztán tegnap rájöttem hogy késik három napja...és én megéreztem hogy terhes vagyok..pedig nincs senmmi tünetem!
2008. márc. 11. 09:24
 5/15 A kérdező kommentje:
Ma reggel pedig egyedül teszteltem/elötte mindig a férjemmel/! Most egyedül vagyok itthon és megvárom mig a férjem hazaér akkor mondom el neki!!!
2008. márc. 11. 09:27
 6/15 anonim ***** válasza:
hogy tervezed az elmondást? Valami romantikus környezetben?
2008. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még nem tudom hogy mondom el neki!!!Ugyanis még én sem akarom elhinni...Szerintem veszek valamit amiböl rögtön rájön!!Amugy majd csak este tizkor ér haza!
2008. márc. 11. 09:44
 8/15 anonim ***** válasza:
hú, addig kibírod? Én nem tudom,hogy bírnám ki. kitartást:)))
2008. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ez az első baba? mi az orvosod neve? és hova valosi?
2008. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már voltam is dokinál! Látta a petezsákot meg én is és jó helyen van ugyhogy megnyugodtam!!!Még senkinek nem mondtam el pedig voltam a nagyszüleimnél is! Kibirom! Együtt akarom elmondani nekik a férjemmel,szerintem ez igy helyes!!!
2008. márc. 11. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!