Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti felborította a hormonhá...

Closti felborította a hormonháztartásom?

Figyelt kérdés
Történetem röviden egy éve akarunk babát a férjemmel. Ahogy illik elmentem orvoshoz most nemrég ahol megállapították, hogy nekem szervi bajom nincs (hormonálist nem tudom) a férjemmet is megvizsgálták egészséges. Kaptam clostit amit be is szedtem széppen és jó cudarul is voltam tőle. Reménykedtem hát nem jött össze, met most meg kellenne jönnie a mensinek de csak napok óta barnázok nem nagyon akar megjönni, a jobb petefészkem majd leszakad néha mensi szerű görcsök, meg cici fájás. Kérdésem kinek volt ilyen? Mikor kezdjem újra a gyógyszert? Vagy ha még nem jön meg napokig menjek el orvoshoz?
2011. szept. 15. 13:48
 1/2 sumergo ***** válasza:
100%
Tüszőrepesztőt nem kaptál mellé? Vagy legalább megnézte a dokid, hogy a tüszőkből kiszabadultak-e a petesejtek? Mert ha nem a válasz, akkor könnyen lehet, hogy ciszta lett egy vagy több tüsződből, és ez okozza a problémát. Szerintem menj el dokihoz.
2011. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nem kaptam tüszőreoesztőt és nem is nézte sajnos, hogy volt-e peteérésem. Tudom, ez elég nagy hiba, de most fogok orvost változtatni, például ezért is. Egyébként azóta hál Istennek megjött így legalább ezért nem kell majd gyógyszert szednem. Most fogok barátcserje teát inni meg cickafarkot.
2011. szept. 16. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!