Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ, hogy rövid, vagy...

Mitől függ, hogy rövid, vagy hosszú protokollt alkalmaznak lombik esetében?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 22:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
köldök mellett két ujjaddal összefogod a bört és egyenesen adod be!én gonal f-et kaptam,vàltakozva 1x bal 1x jobb oldalon szurtam magam!
2011. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ezekkel az infókkal felvértezve már biztos sikerülni fog :)
2011. szept. 16. 20:03
 13/26 anonim válasza:
Szia, ne izgulj!!!! nekem is rövid protokolom volt, és most 7 hónapos a kisfiam, a szurizástól szintén féltem, de egy orvos ismerősöm megmutatta és nem nehéz beadni, sikerülni fog!!!! remélem minden rendben lesz veled, szorítok!!!
2011. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztatást, most minden jó szó rám fér :)

Egyrészről nagyon várom már, mert hátha most sikerül egy babót összehozni, másrészről egy picit félek is tőle, hogy minden rendben menjen addig is...

2011. szept. 17. 17:20
 15/26 anonim válasza:
Szia! Mi van Veletek?
2011. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Szia! Csütörtökön már leszívás lesz, szóval jól megy már a szurizás, tényleg nem bonyolult :) Az első meglepően gyorsan ment, de úgy voltam vele, hogy egyszer úgyis túl kell esni rajta, szóval böktem :)


Most azon kattogok, hogy nehogy csütörtökig eltűnjenek a tüszőcskék, mert az egyik oldaliak már jók, a másikon még csak 13 mm-esek, és eléggé fájok már...


Mindig van min aggódni, és ez a + teszt után még inkább így lesz, nagyon remélem, hogy sikerül :))


Köszönöm, hogy írtál :)

2011. okt. 23. 20:42
 17/26 anonim ***** válasza:
hàt nem kaptàl olyan szurit ami nem engedi meg repedni a tüszöket?melyik klinikàn csinàljàk és hogy hivjàk a dokid?
2011. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Deee, kaptam, csak sosem lehet tudni, félek azért tőle :)

Megint elhalasztottuk a leszívást, péntek a végleges időpont. És ha minden jól megy, akkor szerdán kapom vissza a picúrokat, ha ők is úgy akarják :)

Pécsre járunk, bár már több helyen megfordultunk.

2011. okt. 25. 17:00
 19/26 anonim ***** válasza:
szoritok!hàny napig kellett szuriznod?hànyadik lombikod?
2011. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Ez az első lombik, és a 16. napig kellett szurizni, leszívás ma volt a 18. napon. Jól elhúztam, de a kezdeti 7-hez képest így 10 sejtet tudtak leszívni :)

Vasárnap kell telefonálnom, hogy mi a helyzet, és szerdán kapom vissza a picikéket, remélem lesz is mit visszakapni...

Köszi a drukkot eddig is :)

2011. okt. 28. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!