Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ, hogy rövid, vagy...

Mitől függ, hogy rövid, vagy hosszú protokollt alkalmaznak lombik esetében?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 22:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ez teljesen személyre szabott. A legtöbb ismerősömnek hosszú protokollt alkalmaztak. A dokim azt mondta a hosszúval az a baj, hogy a stimuláció előtt kiütik a saját hormonjaidat, majd úgy kezdődik a tüsző érlelés, és sok nőnek eléggé belustulnak ezáltal a petefészkei, nehezen térnek magukhoz. Velem is így volt az 1. lombiknál. Rettentő lassan reagáltam a szurikra, és csak 3 petesejtem lett. A 2. lombik valószínű rövid protokoll lesz emiatt. Más nő viszont kevés szurira rengeteg petesejtet produkál.
2011. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nekem az első lombikom lesz, és rövid protokollt csinálunk. Remélem minden rendben lesz, nagyon várom, bár picit félek is tőle... Azt sem tudom, hogy a szurikat egyáltalán hogy kell beadni??? Tök egyenesen kell tartani, vagy kicsit ferdén?

Na mondjuk van még 4 hetem, hogy kitaláljam az ilyeneket :)

2011. szept. 12. 12:47
 3/26 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a szurikat hogy kell beadni, ott megmutatják a szakképzett nővérek, nem Neked kell kitalálnod :)

Általában ezeket hasba kell bőr alá 45 fokos szögben. Nem fáj, mert pont a husis részbe kell adni

2011. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem mutatják meg, mert a recepteket már megkaptam, majd csak a 6. ciklusnapon kell mennem uh-ra, szóval nekem kell rájönnöm :) Ettől a szurkálástól tartok, nehogy kék-zöld legyen mindenem a végére, vagy ne jól adjam be magamnak...
2011. szept. 12. 15:49
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem az első hosszú protokoll volt, ahogy írtam is, és 3,5 hétig szúrtam magam. Egyáltalán nem lett egyetlen kék-zöld foltom sem. Ezek nagyon vékony és pici tűk, elrontani nem lehet. Azt azért furcsállom, hogy senki nem mutatta meg, hogy kell szúrni. Nekem az elsőt szigorúan csak nővér adhatta be, és elmagyarázta, hogy hogy kell csinálni.
2011. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Esetleg röviden el tudnád mondani, hogy hogyan kell? A has alsó részébe gondolom, ahogy írtad 45 fokos szögben. Kell még valamire figyelni? És köszönöm az eddigi válaszaidat :)
2011. szept. 13. 12:45
 7/26 anonim ***** válasza:
A köldök köré kell adni 45 fokos szögben. Ott egyáltalán nem fáj. Én úgy csináltam, hogy felváltva: hol jobb oldalra, hol balra, és így jó volt. Sok sikert!
2011. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, remélem menni fog, és baba is lesz :)

Neked is sok sikert a 2. lombikhoz!!! Megkérdezhetem, hogy mikor lesz?

2011. szept. 13. 17:59
 9/26 anonim ***** válasza:
én azért vissza mennék a dokimhoz,hogy mutassàk meg az elsönél,hogyan kell csinàlni!kötelességük!
2011. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az azért nem olyan egyszerű, mert 100 km-t kéne utazni oda, és ugyanennyit vissza, annyit nem ér az egész, inkább megkeresem neten, vagy hát majd megoldódik a dolog valahogy, a lényeget tudom a többi részletkérdés :))
2011. szept. 16. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!