Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi oka volt hogy nem...

Kinek mi oka volt hogy nem esett teherbe? Miután rájöttek a gondra, mikor estetek teherbe?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett cukorbetegség. Nagyon sok ismerősömnél ez volt a baj!!!!
2011. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teherbeesni akarás :D

Komoly!2x is sikerült.Egyszer 3 évi próbálkozás után egy új munkahely miatt a fogamzásgátlásra gondoltam,de elhesegettem,minek is,hisz nem tudok teherbeesni.5 nappal azelőtt,hogy kezdhettem volna dolgozni,pozit teszteltem,azóta majd 5 éves a fiam.Máodszor 2 év sikertelen próbálkozás után egy kis családi konfliktus (nem a férjemmel szerencsére) kapcsán kértem meg a férjemet,hogy védekezzünk,de nem akart és én is megint úgy voltam vele,hogy végülis minek is.Aztán már nem jött meg :)Sajnos ez a terhesség rosszul végződött,a 12 hetes uh-on baj volt,azóta eltelt 1 év és semmi,próbálom magamnak bebeszélni,hogy nem is akarok babát,de sajnos ez nem elég,tényleg azt is kell érezni,mint már 2x sikerült is.

2011. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi 6 hosszú hónapja próbálkozunk,eddig eredménytelenül.Tudom,ez nem hosszú idő,van aki éveket vár a babára.Sajnos,ma ismét megjött.Már el vagyok keseredve és a legrosszabb jár mindig a fejemben,hogy nekünk biztos nem lehet kisbabánk.Tudom,lehet ez a baj,hogy állandóan ez jár az eszemben.Te mivel tudtad elterelni a gondolataidat?
2011. szept. 9. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, kedves Kérdező, hogy a gondolatokat erről egyszerűen nem lehet elterelni.. :-)

Aki babát akar, az NAGYON akarja, és kész. :-)


Két gyerekem megfogant az első próbálkozásból, a harmadikra 3 hónapot várni kellett. Tudom, másnak ez semmi, nekem maga volt a pokol. Totál tehetetlennek éreztem magam, és nagyon szerencsétlennek. Rosszul tűröm a nehéz helyzeteket :-)

Mindenesetre akkor utánaolvastam, és találtam egy érdekességet, miszerint egy komolyabb forró fürdő, vagy szaunázás 3 hónapra is tönkreteheti a spermákat.

Illetve elpusztítja, és 3 hónap alatt termelődik újra megfelelő minőségű.

Hátha épp ez a baj.. :-)

2011. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia mi 9 hónapja próbálkoztunk mire végre sikerült.Én petevezeték átjárhatóságin voltam és akkor sikerült.A doki szerint össze voltak tapadva a petevezetékek!!!
2011. szept. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is járok dokihoz,eddig a peteéréssel minden rendben,hétfőn megyek hormonvizsgálatra+a férjemet is elküldi az orvos vizsgálatra.Én is nehezen kezelem a nehéz helyzeteket,mindig arra gondolok nehogy találjanak valami olyan problémát,ami miatt nekünk nem lehet majd kisbabánk...
2011. szept. 10. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!