Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikertelen Closty...

Szerintetek sikertelen Closty szedés után mi következik?

Figyelt kérdés

Most van a 3. Clostys hónapom (1*1/3.ciklus naptól 5 napon keresztül). Alacsony a progeszteron szintem, ezért kell szednem. Reménykedek benne, hogy ebben a hónapban-hosszú próbálkozás után-végre sikerült.-de ha mégsem:( milyen vizsgálatra kell felkészülnöm ezután? Mi a következő lépés?

Köszönöm.


2011. szept. 8. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem sem segített a clostybeggy. A dokim merional injekciót írt fel ami sajnos pont az ellenkező hatást váltotta ki, leállt a petefészek működésem. Ezután két hónapra teherbeestem de a terhességem méhen kivüli volt.

Ezzel nem ijesztgetni akartalak, csak leírtam a saját esetemet.

2011. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ami veled történt:(( Köszönöm, hogy válaszoltál.

Én is eléggé tanácstalan vagyok, mert nem tudom, hogy mi az, ami segíthetne....

Peteérésem van azt figyelem, de valahogyan nem tud beágyazódi szerintem....:((

2011. szept. 8. 19:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Meddőségi és Inszemináció ! Sok sikert !
2011. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is most járok a 3. clostis hónapban.Ezután meddőségibe küld a dokim:(
2011. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:((( hát ez elég bizarul hangzik:(


Sok sikert nektek is!!!! Mielőbbi babásodást!

2011. szept. 9. 06:13
 6/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem bizarr szerintem. :-)

Ott van az ember a legjobb kezekben, ők értenek a legjobban ehhez.

Gondolom, minden kivizsgáláson túlvagytok már, különben el sem szabad kezdeni a kezelést, még clostival sem.

Ha még nem voltatok semmilyen kivizsgáláson, akkor andrológia a párodnak először, aztán hormonprofil neked, és utána petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Én még hozzátenném, hogy ezeken túl érdemes IR és pajzsmirigy vizsgálatot is kérni (vérvétel mindkettő első körben), mert sokan vagyunk IR-esek és pajzsmirigy problémások anélkül, hogy tudnánk róla. Nem mindig vannak egyértelmű tünetei ezeknek, néha csak a meddőség van, mint tünet.


Ha megvan a probléma, azt kezelik, ha nem lehet, akkor a megfelelő meddőségi kezelés (inszemináció vagy lombik).


Szerintem az a bizarr, ha valakit mindenféle kivizsgálás nélkül kezdenek hormonokkal bombázni, mert az nem kerül a TB-nek pénzébe. :-(

2011. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért féltek ,tartotok a Meddőségi centrumoktól ?

Teljesen jó helyen van az akinek nem sikerül a baba természetes úton !

2011. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is szedtem 3 hónapig a clostyt,sajna nem használt.Előtte már volt egy csomó vizsgálatom(vérvételek,hüvelyi uh-k,hsg,páromnak spermatogramm,urológia),utána kaptam a gyógyszert.Nyárra szünet volt,próbálkozás,de valószínű Tapolca lesz,előtte meg laparaszkopia.35 éves vagyok,2 éve próbálkozunk.Sok sikert!
2011. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok sikrt mindenkinek!Sajna eddig nekem sem használt a closti,ahogy már írtam.A meddőségitől meg azért tart az ember,mert nem tudja,hogy mi vár rá és fél a megbélyegzéstől,mert buták az emberek.Kedves kérdező mi újság veled?
2011. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat:)) A hétre NEM várom, de igazából nem is stresszelek rajta. Lesz ami lesz....már sok volt a csalódás:( Egy percig sem gondolom, hogy nekem nem lehet gyerekem, és valamelyest ezzel vigasztalom magam. Lehet még nincsen itt az ideje.....

Azért jövőhétre bejelentkezek nődokihoz-mert 4 hónapig kellene szednem a Clostyt, de úgy döntöttem, hogy nem szedem tovább. Megkérdezem tőle, hogy hogyan tovább-sajna még a meddőségire nem vagyok felkészülve:(((


Ti jól vagytok?-ki mikorra NEM várja???!!!

2011. szept. 12. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!