Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két év sikertelen próbálkozás...

Két év sikertelen próbálkozás után mi következik? Hormon rendben, spermium rendben, átjárhatóság rendben.

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom meddőségi központ felkeresését javasolta! Ott mivel fogom(juk) kezdeni? Vannak újabb vizsgálatok amin át kell esni? vagy mi lesz a következő? Minden érdekel lépésről lépésre! Egy gyerek már van, nem is tudjuk menjünk tovább, vagy várjunk!- hisz már egyszer sikerült!
2009. szept. 14. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inszemináció kellene, hogy következzen, ismeretlen eredetű meddőségnél azt szokták.

Nem kell ehhez meddőségi, csak egy jó nőgyógyász, szerintem. Aki terméketlenség kezelésével is foglalkozik. Ha pesti vagy, tudok ebben segíteni!

2009. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szolnok megyéből vagyok, de Pest sincs olyan messze! Ha belekezdünk, akkor miket kell csinálni? - bocs, de senkitől nem tudom megkérdezni!
2009. szept. 15. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!