Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendszetelen menstruációm...

Ha rendszetelen menstruációm akkor peteérésem van vagy nincs?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha rendszertelenül menstruálsz akkor nem mindig van peteérésed.Akkor van mikor a menzi után 14. napon vagy akörül felmegy a hőd legalább 2-3 tized fokot. pl:36,6 helyett 36,8, 37,1. Ez a hő emelkedés mindig meg van ha van peteérés. Meg ha a ciklusaid 25-35 napon belül vannak akkor van. Ha a 35. napnál később jött meg akkor nem volt peteérésed.És ha peteérésed van azt onnan tudod,hogy sok nyálkás folyásod van.Ez olyan mint a tojásfehérje szerü nyúlós nyálka.De ha nincsen peteérésed ezen is lehet segíteni. Érdekel,mert akkor leirom.Hány naposak a ciklusaid?
2008. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen érdekel és megköszönném ha leírnád.

Ciklusaim: ami a leghosszab volt az 62 és ami a legrövidebb az 22. Nagyon nagyon rendszertelen

2008. márc. 10. 11:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Hőmérőzni nem szoktam.
2008. márc. 10. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon rendszertelen volt a menstruációm, el is mentem még tavaly orvoshoz, hogy segítsen rendszerezni, mert szeretnénk kisbabát. Kaptam gyógyszeres kezelést, de attól függetlenül elég rendszertelen maradt. Azért augusztusban elkezdtük a projektet és október 31-én volt az utolsó mensim. Most 19 hetes terhes vagyok. Szóval ne aggódj, biztos Te is olyan szerencsés leszel mint én, és hamarosan összehozzátok a várva-várt kisbabát. Szorítok és kitartást kívánok!!!
2008. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!