Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerülhetett hímivarsejt a...

Kerülhetett hímivarsejt a hüvelybe az előváladékból és lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés
Mielőtt lefeküdtünk a barátommal ő a péniszével izgatott a csiklómnál.Utánna felhúzta a gumit és mielőtt betette volna simogatta még ott a csiklómnál.Segítsetek:(
2009. ápr. 21. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ne haragudj, de minden nap millioszor leirjuk h az előváladéktól is lehet terhes az ember. szamold ki a termékeny napjaidat. tudod h kell?
2009. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, sokan esnek így teherbe.
2009. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze azt én is tudom hogy előváladéktól is lehetek terhes.De nem volt bent gumi nélkül...szóval csak a közelébe volt..bocsi ha rosszul fogalmaztam meg remélem értitek.
2009. ápr. 21. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem ennyitől nem lehetsz terhes, ahhoz be kell "raknia", hogy talán talán a kis mennyiségű előváladáktól terhes lehess, de akkor sem sok esély van rá ,mert a megtermékenyítéshez kell egy bizonyos spermiumszám.
2009. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A teherbeeséshez pontosan egy spermium kell, és nem bizonyos spermiumszám.. szoval.. :S
2009. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ugy is kerülhetett beléd előváladék. honnan lehet azt pontosan tudni h nem csöppent-e oda egy csepp, vagy vmi. nem lehet tudni. szoval sztem az aktust követő két hétben csinalj egy tesztet. de masodszor kérdezem.. termekeny napjaidban voltal?
2009. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Hát nehéz kiszámolni mivel nem teljesen rendszeres a menstruációm. De ha nagyjából jol sikerült kiszámolnom akkor 1 nappal előtte..szóvaé gázos:S

2009. ápr. 21. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden esetre csinalj egy tesztet, aztan irany az orvos.
2009. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát hálisten megjött tegnap.:) köszi a válaszokat.
2009. ápr. 28. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!