Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három hete hagytam abba a...

Három hete hagytam abba a gyógyszert, viszont az utolsó levélnél elfelejtettem bevenni a 10. és a 18. gyógyszert. Együtt voltam a barátommal ekkor is, és nem pótoltam. A mensim megjött, de kb két napig tartott. Lehetek terhes már most?

Figyelt kérdés
És mikor elmúlt a mensim, utána is háromszor együtt voltunk már.. Nem tudom, hogy most mi lehet, egy kicsit izgulok, hogy mi lehet. Szeretnék babát, ha jön, akkor jöjjön, csak nem tudom meddig várjak, míg kiderül hogy most mi van.. köszike.
2008. márc. 9. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a mensi időpontját és ha nem jelentkezik,akkor csinálj egy tesztet.Szerintem amúgy van esélye a babának.
2008. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor En abbahagytam a gyogyszert mar a kov.honapban osszejott a baba,igaz megjott de sokkal kevesebb es rovidebb ideig volt meg.

Ugyhogy siman lehetsz babas,a mai gyogyszerekben annyira keves a hormon mar,h akar 1-2 tabletta kihagyasa miatt is johet a baba.

Anyukam baratnoje /20 eve kb/ akkor meg gondolhatod milyen fogamzasgatlok voltak,gyogyszer szedese melett lett terhes,es ikrei lettek.Megtartottak a babakat,es mindket gyerek a mai napig egeszseges.Szoval a regi gyogyszerektol is volt ilyen,szerintem ez mostsem valtozott sokat.

2008. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!