Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfáztam és antibiotikumot...

Felfáztam és antibiotikumot kaptam. Elfelejtettem mondani a dokinak, hogy lehet baba van, viszont muszáj bevennem a gyógyszert. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

lehet van egy kis bajom, vagyis ha terhes vagyok akkor nagy:( szoval lehet baba van, de még nem tudom , csak pár nap mulva derül ki, és felfáztam és antibiotikumot kaptam!elfelejtettem mondani a dokinak, hogy lehet baba viszont muszáj bevennem a gyogyszert mert megőrülök annyira fáj és csip!:( mit tegyek? 1et bevettem innen hogyan tovább?


2008. júl. 27. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

innen a szülészeti, vagy nőgyógyászati ambulancia, mert nagyon sok esetben okozhat korai vetélést az antibiotikum, de csak tartós szedéssel..ami már egy kúra is lehet.

Az is elképzelhető, hogy a probléma, amire az antibiotikumot kaptad, mérlegelés alapján elég súlyos ahhoz, hogy be kelljen szedni a tabikat, még akkor is ha baba van, ilyenkor a kockázatot az orvos mérlegeli..érdemes megkérdezni, legalább egy nőgyógyásszal beszélj, vagy aki felírta ahhoz menj vissza,de a terhességet is ki kell deríteni, hogy valóban van-e.

2008. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 10 hetes voltam,amikor hólyaggyulladásom volt.Azt mondták,ha nem veszem be az antibiotikumot,vesegyulladást kapok.Meggyógyultam tóle.

A babám súlyos fejlődési rendellenességel született.(

A fertőzés sokkal veszélyesebb,mint az antibiotikum.

Nekem olyat adtak,ami kismamiknak is jó.Pyassan,ha jól emlékszem.

2008. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:( nem tudom mit tegyek..hagyjam abban? ez egy olyan fertőzés amit a partnerem hordoz!babát szeretnénk nagyon és lehet sikerült! félek,de attol is félek hogy ha beszedem valami baj lesz ha esetleg mégis ott van:(
2008. júl. 27. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
én detto így voltam csak én tüdőgyulladásra szedtem. Én beszedtem, mert szerintem ilyen korai terhességnél (ha van egyátalán)egy pár bogyó csak nem lehet annyira gáz. Szerintem az sokkal rosszabb aki végig cigizik a terhesség alatt. Szerintem ne aggódj, és konzultáljn a nőgyógyásszal.
2008. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem cifran-t kaptál? azt is szokták kismamáknak.

szerintem szedd be, ebből képtelenség lenne antibiotikum nélkül kigyógyulni! és a baba és a mama között ilyen korán nincs kapcsolat, úgyhogy ne halogatsd, kapkodd be a bogyókat!

2008. júl. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs, hogy ennyiszer elküldte, mostanában csinál ilyet többször...!
2008. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!