Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hetfon kellett volna megjojjon...

Hetfon kellett volna megjojjon de szombaton a teszt meg negativ volt. Lehet hogy terhes vagyok csak meg nem mutatja a teszt?

Figyelt kérdés
Mar 5 hete nem szedek gyogyszert. Fajt a hasam mintha meg akarna jonni de csak addig tartottak a fajasok amig a meszim tarott volna (pont 5 mapig fajt). A folyasom suru tetapoloszeru a hom pedig 37,8-37,9.
2008. márc. 9. 18:01
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha túl alacsony a HCG szint, amit a teszt érzékel a vizeletből akkor elképzelhető, hogy nem mutatja a teszt. Szerintem várj egy pár napot ismételj tesztet és menj el orvoshoz. Szorítok Nektek.
2008. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia..nem akarlak elkeseriteni de bogyo szedes es abbahagyas utan nagyon meg tud viccelni a szervezeted.....az elso menszi vagy megjon normalisan vagy napokat , heteket kesik.Tartsd ezt is szamon es szerintem ne tesztelj minden nap.

Kivanom, hogy mielobb teljesuljon vagyad, vagyatok.

2008. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes. ilyenkor már kikellett volna mutatnia a tesznek
2008. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon magas a hőd, ez nem normális, hacsak el nem írtad.
2008. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs a te eseteben ez mit jelent, és azt sem tudom mennyi ideig szedted a bogyót. A saját esetem azonban hasonló volt. Én kb 9 évig szedtem és mikor abbahagytam, nem jött meg. Minden tünetem megvolt, csak a mensi nem jött. A tesztem ( 3db) - lett minden esetben. Kiderült a bogyó úgy bekavart, hogy apró ciszták kerültek a petefészkembe. Gyógyszerrel kellett rendbetenni. Azóta okés a cilkusom. A baba meg összejön, amikor akar jönni. Szerintem, ha továbbra is negatívat tesztelsz, menj el dokihoz.
2008. márc. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!