Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy honapja nem szedek fogamza...

Egy honapja nem szedek fogamzasgatlot es hetfon kellett volna megjojjon de maig semmi. A teszt negativ (nem reggel csinaltam) de neha fajdogal a hasam mintha meg akarna jonni viszont a melleim teltebbek. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Iparkodtunk a parommal mert a honap minden napjan egyutt voltunk Honap reggel mar igazat mutathat a tesz?
2008. márc. 4. 12:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi honap helyett holnap. Fo a helyesiras!
2008. márc. 4. 12:31
 2/11 anonim ***** válasza:
hát, lehetséges, hogy terhes vagy, mert az én anyukám is már az első gyógyszermentes hónapban terhes lett velem. reggeli elsőből tesztelj. Még holnap sem bizti, hogy kimutatja. Én hasonló cipőben járok, mert nekem vasárnap óta semmi, de én várni akarok vasárnapig. Ha nem jön meg addig (amit remélek) akkor majd tesztelek. Szorítok!
2008. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
viszont lehetséges még a ciklusod sem állt be a gyógyszer kimaradás óta. Azóta mióta nem szeded mensiztél már?
2008. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én az első gyógyszermentes hónap után lettem terhes, már 19 hetes vagyok.az első teszt neg. volt rá egy hétre csináltam poz.tesztet.

sok sikert !

2008. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez lenne az elso mensi a bogyok ota. Gyogyszer elott mindig nagyon pontos volt. Terhesseg eseten fajdogalhat a hasam ugy mintha meg akarna jonni csak valamivel gyengebb ez a fajdalom (mintha kicsit fel lennek fazva)
2008. márc. 4. 12:46
 6/11 anonim ***** válasza:
tehát akkor van rá esély, hogy egy hét utána legyen + a teszt? Mert nekem vasárnap óta késik, és egy csomóan azt írták, hogy már ki kellene mutatnia, de nekem még nega lett ma reggel. Én reménykedem azért még, de vasárnap, ha nem jön meg (remélem nem), akkor tesztelek! Addig ki kell bírnom!
2008. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a gyógyszertől még jó, hogy pontos volt. Fájdogálhat a hasad, szúrkálhat a petefészked, érzékenyek lehetnek a melleid és stb.
2008. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gyogyszer elott is nagyon pontos volt. Orat lehetett allitani utana
2008. márc. 4. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:
50-50% van rá, hogy babás vagy. Lehetséges csak valami miatt késik, de az is lehet, hogy babás vagy!
2008. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem mindenesetben mutatják ki még ezek az állítólag háromnapos tesztek sem, az előbb írtam már / 19hetes kismama vagyok /.szóval jól emlékszem voltak tüneteim, hát egy hétfői napon teszteltem, ami neg.lett.a tünetek nem múltak, mensi nem jött, hát kövtkező héten újra teszt.ez már pozítiv volt :D
2008. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!