Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rosszul vagyok 1hete, de a...

Rosszul vagyok 1hete, de a fogamzásgátlót is nemrég kezdtem el szedni. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

1 hete hányok majdnem minden nap.Van hogy már reggel megyek a szokásos pohár víz után hányni,ma csak este-fele 1 falat halkonzerv után mentem a wc-re...

Ez az 1. havi Yadine-szedésem is,most tartok a 11. szemnél.Mielőtt megjött volna azelőtt egy nappal teszteltem negatívat,következő napon már kezdtem is szedni a fogamzásgátlót.A gyógyszertől hányhatok?Vagy terhes lennék?


2009. ápr. 20. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat ezt csak a nogyogyasz es egy teszt tudja megmondani neked!

De azt ugye tudod, hogy most hogy hanysz es megy vele egyutt a gyogyszer is a wc-be, akkor az semmit se er?

Menjel el a nogyogyaszhoz, az csak a biztos!

2009. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor feküdtél le először a pároddal? a fogigátlót legalább 7 napig kell szedni, hogy védjen, ha előtte voltatok együtt védekezés nélkül akkor lehetsz terhes, de lehet, hogy valami fertőzés, vagy gyulladás, és a tabletta tényleg nem hat, ha mindennap hánysz...

Mindeféleképpen menj orvoshoz.

2009. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátló 1 HÓNAP után hat!!!
2009. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Este,éjszaka már teljesen jól vagyok,ezért nem értem.

A gyógyszerbevételt követő 6-8 óráig egyszer se hánytam,és nem voltunk együtt a párommal mióta szedem a gyógyszert.Tesztem csak 1 óra múlva lesz.Még ma csináljam meg?

2009. ápr. 20. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
reggeli első vizeletből a legmegbízhatóbb, akkor a legmagasabb a terhességi hormon(nem tudom a nevét) koncentrációja (ha van, persze)
2009. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor a gyogyszertol van inkabb a hanyas. Ha megjott a mensid is, es a gyogyszer szedese ota nem is voltatok egyutt, akkor nem vagy terhes.

Hogy hanysz igy a gyogyi nem er sokat, foleg ha reggel veszed be, mindenkepp menjel dokihoz, megnez es ir masik gyogyszert fel.

Volt vervizsgalat amikor felirta a gyogyszert? Vagy milyen vizsgalatot csinalt, semmit?

2009. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!