Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rosszul szedtem a fogamzásgátl...

Rosszul szedtem a fogamzásgátlót. Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Gyulladásba volt a méhem,és a petefészkem.Elég erős antibiotikumot szedtem rá,ami enyhíti a fogamzásgátló tabletta hatását.Egy héttel hamarabb is jött meg a mensim a vártnál.Most február 4-én kellett volna megjönnie,de január 28-án jött meg.Csütörtökön (4-én) kellett volna továbbszednem a fogamzásgátlót,de csak 8-án hétfőn vettem be.Nem tudtam hogyan kell szedni,így hogy hamarabb megjött.Mindig hétfői nappal kezdek,így most is így tettem.A párommal azóta már voltam együtt,igaz hogy csak egyszer.Nem tudom lehet e ebből baj??Ráadásul már egy hete nagyon rossz a gyomrom,émelygek.Más tünetem nincs.Ez a negyedik hónap hogy szedem a tablettát.
2010. febr. 16. 09:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem írni,hogy alhasi fájdalmaim vannak,és ez a fehér folyás is több.De lehet a gyulladásom miatt.Lehet nem múlt el.
2010. febr. 16. 09:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne vedd rossznéven,

- Ha nem tudod hogy kell használni a fogitabit, miért szeded be?

- Ha beszeded, de tudod, hogy rosszul vetted be nagy valószínűséggel, miért védekezés nélkül fekszel le a pároddal? (bár ezt így konkrétan nem írod, de gondolom azért merült fel benned a terhesség gondolata, mert gyógyszer mellé nem használtatok semmit, VAGY?)

- Most volt gyulladt a méhed, én elég kicsi esélyt látok rá, hogy teherbe tudtál volna esni.


Az antibiotikum okozhat émelygéses tüneteket; de egy teszt nem ártana, hátha mégis....

2010. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Amíg szedtem az antibiotikumot nem feküdtünk le.Csak miután elkezdtem szedni a fogamzásgátlót.És azért szedtem így,mert nem voltam benne biztos,hogy ilyen esetben hogyan kell szedni.Soha nem volt még velem ilyen,és kicsit féltem is,hogy rosszul fogom beszedni.A nődokit csak tegnap tudtam elérni,ő mondta hogy mikor kellett volna beszedni rendesen.

2010. febr. 16. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!