Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mennyi idővel...

Missed ab után mennyi idővel lehetek újra terhes?

Figyelt kérdés

6.án lesz egy hónapja, hogy missed ab.om volt..Első gyerek lett volna, nagyon vártam már, de sajnos a 10. héten kiderült,hogy meghalt a babám...Nagyon hiányzik, és úgy érzem, csak vele tudnám kitölteni azt az űrt amit érzek...

Az lenne továbbá a kérdés, hogy csak az első mensim után eshetek újra teherbe? vagy kb mennyi időnek kell eltelnie?


2011. szept. 1. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Első vérzés után lehet újra próbálkozni.
2011. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én első babám is elment. Mi 3 hónapot vártunk és aztán harmadik próbálkozásra össze is jött a bébi.
2011. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
AZ befojásolja a dolgot, hogy mennyi ideig volt bennem a baba? ( 10 hetes és 5 napos kellett volna legyek, a babámnak 6 hete méretei voltak...az orvos szerint legkevesebb 3 hétig hordoztam a babámat...) Az lehet, hogy ha már egyszer volt missed ab.om, másodszor is megeshet?
2011. szept. 1. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Első v. vagyok.


Nekem is volt missed. 9.hetes volt v. lett volna a baba.

Mi is 3 hónapot vártunk de a doki azt mondta hogy egy is elég.


A terhességi kor akkor számít:


ha az első harmadban veszted el a babát elég egy hónap persze lehet több is.


Ha idősebb terhesség hal el és esetleg meg kell szülni akkor fél év 9 hónap a türelmi idő.


ezt mondta egy főorvos.

2011. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egyèntol fugg,kinek milyen gyorsan regeneràlodik a szervezete.Nekem azt mondta egy orvos,6 honap,de legalàbbis a 3 honapot èrdemes megvàrni,vissza kell erosodnie a mèhnek.

A lelki regeneràlodàs màr màs tèszta...

Egyuttèrzek Veled,èn tegnap tudtam meg,hogy csak a petezsàk fejlodott ès nott,embrio ki sem fejlodott 7+3 terhessègemnèl.Mi is nagyon vàrtuk màr a babàt,nehezen is estem teherbe :(


De nem adjuk fel ès mi is leszunk mèg boldog,buszke èdesanyàk!!:)

2011. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsónak: nagyon szépen köszönöm a bátorítást, és nagyon sok erőt kívánok neked is. Nem könnyű, legalábbis nagyon nehezen ment, és még mindig az... de nagyon jó ha bátorítanak.köszönöm
2011. szept. 1. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár a következő hónapban. Ez a te szervezetedtől függ.


Nekem három hónapig nem volt vérzésem, mire kiderült, hogy nagy letapadásaim maradtak a műtét után és ezt ki kellett újra tisztítani...ezután megjött a havim...

2011. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!