Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már hét hete volt egy missed...

Már hét hete volt egy missed ab-m. Nem jött még meg! Kb egy hete együtt voltunk, ugye nem lehetek terhes? Mitől lehet hogy nem jött még meg?

Figyelt kérdés
Nem ment belém mikor egyutt voltunk,ha terhes lennék megtarthatnám?nagyon szeretnénk babót csak nem ilyen hamar!tudom,hogy felelőtlenség volt gumi nélkül,de utóla már mindegy:(((Munkám miatt mcsak holnap tudok elmenni,dokihoz kontrollra!válaszaitokat előre is köszi
2008. aug. 6. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia ,nekem háromhónapja vólt műtétem,a menzeszem pedíg négyhétre rá jött meg.Nekem azt mondta a doki hogy hathéten belűl meg kell hogy jöjjön ha nem akkór vissza kell mennem hozzá.De majd a doki hólnap megnéz,ha más panaszod nincs akkor szerintm oké.
2008. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs más panaszom,csak furcsálom,hogy még nem jött meg!köszi a válaszod
2008. aug. 6. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma vagyok 6 héttel műtét után, nekem sem jött meg. Azt mondta múlt héten csütörtökön a doki, hogy ha 7-10 nap múlva sem jön meg, menjek vissza.

Ha mész, megírod majd (akár priviben is), mit mondott, csinált? Kicsit én is parázom (mi is voltunk gumi nélkül együtt, megszakításos módszerrel)!

2008. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hála Istennek megjött ma reggelre!szerintem nem kell félned(utolsó válaszolónak)biztos nincs semmi baj!
2008. aug. 7. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!