Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Több mint 6...

Lehetek terhes? Több mint 6 hete volt egy missed abom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Több mint 6 hete volt egy missed abom, és 6 hétig nem lehettünk volna együtt a férjemmel, de nem tudtuk magunkat türtőztetni. Azóta már egyszer megjött, nagyon kevés volt, és igen fájdalmas. Nagyon sok tüneteim vannak, de tesztet nem merek csinálni!
2008. dec. 27. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztek akkor teherbe eshetsz. Nekem is volt sajnos missed ab-m, de mi ovszert használtunk az első 3 hónapban. Ha úgy érzed terhes vagy csinálj egy tesztet.

Most attól félsz, hogy terhes vagy, vagy attól hogy nem?

Vannak akik vetélés után rögtön terhesek maradnak és a babának nem lesz semmi baja. Egyik ismerősömnél is igy történt.

2008. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hallottam már sok olyant aki m.ab után rögtön újra terhes lett! Tesztelj! Drukkolok!
2008. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy terhes vagyok, mert még nem lenne szabad teherbe esnem, és nem akarom, hogy ő is egy beteg baba legyen!
2008. dec. 27. 15:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan tüneteim vannak mint amikor terhes voltam! Állandóan éhes vagyok, de ha eszek akkor hányingerem van! Megkívánok dolgokat! Néha szédelgek is, a hőm pedig magas! Hamar elfáradok, és állandóan csak aludnék! Ja és látszik a kis hurkácska a pocimnál! A folyásom is olyan!
2008. dec. 27. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben járok. Nekem 3 hete volt missed-ab om, a doki azt mondta elég 1 mensit megvárni. Vigyáztunk, de egyszer becsúszott és most én is aggódom vajon teherbe eshettem-e. Nagyon örülnénk neki, de azért ott a félsz mi van ha valami baj lesz megint. De én is hallottam már sokfelől olyat hogy valaki rögtön teherbe esett és semmi baj nem lett!!!! Te már tesztelhetsz, szerintem vegyél egyet és kiderül. De ne aggódj!!!
2008. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!