Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három napja késik a mensim -...

Három napja késik a mensim - terhes lennék? /többi lent.

Figyelt kérdés
Késik, és ma reggel irrigáltam, akkor azt hittem, hogy megjött, mert egy kicsit véres-rózsaszínes vmi jött ki. De egész nap nem volt semmi, csak nagyon halvány, rózsaszínes folyás, de szinte semmi se látszik. A melleim borzasztóan feszülnek, fájnak. Lehetséges, hogy terhes lennék?
2011. aug. 30. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt,amikor nekem 2 hetet késett.Tesztelj egyet a hétvégén ha addig nem jön meg.
2011. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yarra ***** válasza:

Igen, van rá esély hogy ezek a terhesség jelei, de egyáltalán nem biztos. Gondold végig volt-e esetleg "balesetetek"? Mikor én terhes lettem a kisfiammal (nem tervezett terhesség volt) valami belső hang azt mondta már 1 nap menzi késés után, hogy ez biztosan egy baba! Most viszont az utolsó előtti menzim késett 9 napot, pedig mindig napra pontosan 28 napra jön meg. Nem voltam terhes, orvosom szerint egyszerűen most így alakult.


Bár nem tetszik az első válaszadó modora, valóban csak úgy tudhatod meg, hogy terhes vagy-e ha tesztet csinálsz, vagy elmész dokihoz. Várj pár napot, ha még nem jön meg csinálj megint tesztet és menj el nőgyógyászhoz hogy biztos légy.

2011. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!