Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Ma a 6. napja,...

Terhes lennék? Ma a 6. napja, hogy késik.

Figyelt kérdés
Pár napja jelentkezet 1-2 vércsepp, tegnap is. Ma barnás pecsételő vérzés, de ez is minimális. Lassan 3 hete fájnak a melleim és a hasam is, az utóbbi napokban pedig este felé hányingerem van, és sűrűn kell pisiljek kb.2 óránként.Pedig alig ittam ma valamit.
2010. júl. 5. 17:16
 1/5 anonim válasza:

szerintem terhes vagy de egy teszt mindenre választ ad!

én ma teszteltem pozitívat!

kívánom,hogy az legyen amit szeretnél!

2010. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tesztel várok még 1-2 napot.Hogy végülis ez a menzim vagy sem.Első nap azért elég intenzív szokot lenni.Most szinte vért se láttam...Holnap kiderül..
2010. júl. 5. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is az vagy!!!

Én 7re nem várom és nem bírtam magammal szombaton teszteltem pozitív lett vasárnap reggel megismételtem és az is pozitív lett:)!!

Gratula az előttem válaszoló szintén pozitív tesztes csajszinak!

Neked pedig szívből kívánom h azt mutassa a teszt amit szeretnél!!!

2010. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valójában nem is tudom mit szeretnék..inkább a párom reakciójától tartok..:( nem igazán fog repdesni az örömtől ha baba lesz!

Gratulálok nektek!

Nekem is van már egy 3,5 éves fiam.

2010. júl. 5. 18:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki,mégsincs baba..Ma már viszonylag normálisan megjött.
2010. júl. 6. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!