Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Késik, fáj a...

Terhes lennék? Késik, fáj a mellem meg a pocim.

Figyelt kérdés
Menstruációm végén együtt voltam párommal utoljára, és most késik már 4 napja, a mellem nagyon fáj a hasam is már vagy 1 hete és ugy érzem h mindjárt megjön. Csak arra lennék kiváncsi hogy szerintetek csak szimplán késik vagy terhes lennék?Még nagyon nem szeretnék kapcsolatot föleg h a párommal szakitottunk.
2010. ápr. 20. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ennyi késés még simán belefér. szerintem csak beparáztál. az idegességtől is késhet
2010. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a szakítás miatt is késhet ám, mert lelkileg stressz volt!
2010. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, és igen eléggé parázom, de ez legalább picit megnyugtatott :)
2010. ápr. 20. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:
védekeztetek egyébként? vagy szedsz gyógyszert?
2010. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, ugy védekezünk h elején nem csak a végén és óvszerrel. De majdnem mindig igy csináltuk 2 évig nem volt belöle semmi... és tudom felelötlenség
2010. ápr. 20. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
ha az óvszerbe mentek a kiskatonák, akkor nem lehet baj, és ezen esetben tényleg csak az idegeskedés miatt késik.
2010. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez akkor gyakorlatilag olyan, mint a megszakításos. hát, nem veszélytelen. de nem tartom valószínűnek, hogy terhes vagy, mert menstruáció végén történt az utolsó. elég kicsi rá így az esély
2010. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. ápr. 20. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!