Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek be tudja a doki...

Szerintetek be tudja a doki állítani a ciklusomat, hogy végre pontos legyen? Leírom dióhéjban mi volt velem. Okosat tudtok, kérlek írnátok? !

Figyelt kérdés
Másfél hete késett a nem várt. Volt két pozitív tesztem, de ennek ellenére mégsem vagyok terhes.Tegnap óta nagyon sötéten barnáztam, majd megjött erősen görcsöltem. Doki megvizsgált, ultrahang vizeletminta és minden negatív. El vagyok teljesen keseredve.Szerintetek be tudja a doki állítani a ciklusomat, hogy végre pontos legyen?Van erre gyógyszer, nagyon akarok babát!Egy világ dőlt bennem össze!Ha vki kapott már a ciklus beállítására gyógyszert, akkor utánna mennyi idővel sikerült teherbe esnie?
2009. ápr. 19. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
szia én csak az elejére tudok válaszolni. ugy tünik volt egy terhességed ami elhalt. nem a ciklusod borult meg, csak sajnos elment egy baba. sajnálom.mit ajánlott a dokid? és mit szolt a poz. tesztekhez?
2009. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt nem mondta, hogy terhes voltam!Végülis annyit mondott, hogy be kell állítani a ciklusomat.Hát ennyi...

Ki vagyok teljesen.Látszik, hogy igaz, hogy produkálni lehet a terhes tüneteket!

2009. ápr. 19. 08:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia én is így voltam nagyon erős görcs szédülés és hányinger ,szerintem is volt csak elhalt és kiürülhetett!
2009. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok nekem is nagyon össze vissza volt van igaz most tabi után vagyunk és szerintem még emiatt jött meg normálisan de azt mondta a dokim hogy peteérési zavarom van de azt clostybegyel lehet kezelni csak most mondta hogy ne kezdjem az előzőek által leírt miatt,tudom rossz ezt így hallani hogy ne légy szomorú meg ilyenek de muszály össze szedned magad!

Ezzel segíteni fogtok egymáson és élvezzétek egymást !A bátyámék előttünk mentek ebbe tönkre és azt egy csúny vállÁs követte!:(

a VOLT FELESÉGE TELJESEN RÁFORGATTA MAGÁT ÉS MÁR CSAK E KÖRÜL FORGOTT:(Tudom hogy nehéz mert én is majdnem ebbe a hibába estem de aztán eszembe jutottak ők és nem akarom elveszíteni a páromat,láttam rajta hogyha én is feszült voltam akkor ő is az lett!

Lehet csak idegesítettelek ezzel ,de ne haragudj csak azt akarom hofgy nyugodj megszeresd a párodat és bízz az orvosodban:) ANyumnak 12 év után jött össze ,DE SIKERÜLT!!!!

2009. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia elsö vagyok, bizony lehet sokszor produkálni a terhes tüneteket, de pozitiv tesztet hogyan? sehogy. csak ha volt baba.
2009. ápr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 3 hétig volt pozi halvány tesztem.Egy alkalommal látott a doki petezsáknak tűnő képletet,majd átküldött egy másik dokihoz 1 hét mulva,hogy nézzen meg.Ő meg már nem látta,még majdnem elkezdte hülyézni az előző dokit,hogy biztos rossz a szeme.De a tesztek pozik voltak.továbbküldött a kórházba,hátha ők okosabbak.Vettek vért,amiből megállapították,hogy elkezdődött a vetélés,és már csak várni kell.Pont hétvége volt,hétfőre hívtak vissza,ha nem indulna meg,akkor műtenek.Szerencsére megindult és kitisztultam teljesen.De azt,hogy ki hibázott,már soha nem tudom meg,de ez nagy trauma volt számomra,hogy 3 hét alatt 5 nőgyógyász küldözgetett egymás között,mert nem tudták,hogy mi van.
2009. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, az orvos azt mondta kémiai terhesség. Valami elkezdődik, de nem tud rendesen beágyazódni vagy valami rendellenesség van. A természet így szelektál. Sokszor előfordul csak nem tudnak róla, kis késéssel jön meg és, ha valaki nem tesztel, ki sem derül.
2009. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben jártam mint te. Pozitív tesztek, majd ultrahang ahol nem láttak semmit és meg is jött iszonyú fájások közpette és nagyon darabos vérzés kiséretében! Elhalt terhesség, de még talán azért kicsit örültem is, hiszen nem kellett abortuszra mennem!! Fogd fel így.. Majd felkerestem egy meddőségi szakembert Budapesten és elküldött egy hormonvizsgálatra a ciklusom 3. 16. és 21. napján. A 21. napon mérik a prolaktin szintet, ami kiderült kicsit alacsonyabb a kelleténél. Adott clostyt a ciklus beállítása miatt, majd bromocriptint a prolaktinra és lám, a 2. hónapban terhes lettem. A + tesztkor felhívtam, berendelt és utrogestan napi 2x2 szedtem, hogy a baba megmaradjon. Ezt a 12. hét végéig ettem és most 28 hetes terhes vagyok. Ha pesten laksz írj egy mailt, szívesen megadom az orvos elérhetőségét. Több könyve is megjelent a témában és tényleg nagyon merem ajánlani. üdv :)
2009. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szigetvári vagyok.Most volta wc n és egx fél maroknyi alvatvér esett ki belőlem.Remélem én is hamarosan sikerrel járok mint Te (utolsó)!
2009. ápr. 19. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!