Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserje szedése tolja...

A barátcserje szedése tolja ki a ciklusomat?

Figyelt kérdés
Pcos vagyok.2 hónapja szedem a barátcserje kapszulát.Az első hónapban 60 nap vérzéskimaradás után meghozta a vérzést,de most nem tudom,hogy mikor kéne megjönnie.Ma vagyok a ciklusom 32. napján.
2010. szept. 20. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a barátcserje beállítja a ciklust. Legalábbis én arra szedtem, és jelenleg szabályos 28-30 napos ciklusaim vannak.
2010. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szabályos 28-29 napos ciklusaim voltak és most ebben a ciklusban kezdtem el szedni a barátcserjét és most még peteérésem sem volt szerintem.

Ha volt is akkor is csak a 20.nap környékén.Tehát nem tudom én ezt a barátcserjét,már nem nagyon hiszek benne,pedig mindig csak jókat hallottam róla.

2010. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ma már a 33.napon vagyok,de még nem jött meg.Az első hónapban 2x1-et szedtem ,most meg napi 1.
2010. szept. 21. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hónapja szedem a premenset,nekem a 64 napos ciklusaimból lett először 55,utána pedig 44 napos,most pedig hőmérőzésből tudom,hogy 40 napos lesz!Én úgy tudom,hogy akinek rendszeres a ciklusa,annak nem ajánlott szedni,de ezt itt már annyian megírták.Akinek pedig gondja van,annak meg ajánlott szedni.Én még cicka-palástfű tea kombinációt is iszom hozzá.

2010. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pcos vagyok és nem rendszeres a ciklusom. Metformint is szedek.
2010. szept. 22. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem szabályos 28 napos ciklusból először nem csinált semmit , a PMS-re szedtem , 6 hónap után terhes lettem, nem tudom segített e vagy sem, majd most újra elkezdtem szedni és a 28-ból csinált 26-ot majd 5 nappal meghosszabította, szintén nem tudom e miatt e de gyanakszom rá.
2010. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én magas prolaktin miatt szedtem. Nekem beállította a ciklust. Most órát igazíthatok hozzá.:)
2010. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok.De jó nektek,akiknek segített a barátcserje.Én ma már a 35. napon vagyok,de nem jött meg.Ami persze nem baj,mert babát szeretnék,de a ma reggeli tesztem negatív lett sajnos.((
2010. szept. 23. 11:10
 9/9 A kérdező kommentje:
MÉg azt megkérdezhetem,hogy mennyi idő után állította be a ciklusotokat? 1 hónap 2? Mennyit szedtetek belőle naponta?
2010. szept. 23. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!