Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Páromnál is és nálam is...

Páromnál is és nálam is minden rendben van, miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Október végén hagytam abba a fogigátlót baby reményében de még mindig semmi.

Mindkettőnknél minden rendben van,igyekszünk egészségesen élni, párom spermium-erősítőt én folsavat szedek, málnalevél- palástfű- és cickafarkfű teát iszom, sajnos semmi eredménnyel.

Mi lehet a baj?

Cilusaim kb 35 naposak, most 20-a körül kéne megjönnie.

Ovum a napokban volt, voltunk is együtt...


2008. márc. 7. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
csak azért, mert mindig ezen gondolkodsz. október óta az még csak 5-6 hónap. Az még semmi. Én ma fogadtam meg, hogy ha vége ennek a ciklusomnak teljesen élet szemléletet váltok a baba kérdéssel kapcsolatban. Ti se görcsöljetek rá, akkor élvezzétek az együttléteket, amikor tényleg kívánjátok egymást, ne csak akkor amikor a legtermékenyebb vagy, mert soha sem lehet tudni. Meglásd nemsokára pozitív lesz a teszted:)))
2008. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem, türelem! Semmi görcs! :)

Mi most várjuk az eredményt az 1. hónap próbálkozás után, de már most úgy állok hozzá, hogy 6 hónapot azért adok magunknak, utána orvos.

Nektek doki mondta, hogy minden rendben?

2008. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen,mindkettőnknek :(

És mégis semmi.

Lehet,hogy még hatással van rám a bogyó?

2008. márc. 7. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem telt el olyan sok idő azért!

Én úgy tudom hogy a fogigátló egy ideig még kifejti a hatását. Viszont most már biztos nem. Szóval nem próbálkoztatok sokáig még, és nem is fogtok :)

Hőt is mérsz? Gondolom ha tudod mikor volt az ovud akkor igen.

Talán nem jól időzitetetek. Én hiszem, hogy lényeges hogy a szex pl ne csak egyidőben (pl esténként) történjen. Szerintem érdemes kipróbálni.

Igazán nem tehetsz semmit, inkább próbálj arra gondolni hogy igenis lesz babád hamarosan (lelkileg is el kell fogandi, hogy nincs baj, mert ha bajt keresel az jön akkor csőstől). Szóval hipertermékeny vagy, nyugi! :)

Nagyon drukkolok neked!

2008. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Hőt nem mérek ovumikroszkópot használok és nekem bevált.

Egy napig félig "páfrányos", aztán másnap teljesen, ovu után is félig majd nem mutat páfrányt.

Szóval tökéletesen működik :)

2008. márc. 7. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Mert nem szerelemböl hanem akaratbol csináljátok. ha úgy gondlnátok (amire tuti nem vagytok képesek) hogy na jöhet a gyerek de ha 2 évig nem lesz se halok bele aztán akkor szeretkezünk mikor akarunk akkor tuti össze jönne, de a testednek nem parancsolhatsz. a legnagyobb butaság ez a sok hülyeség amikkel vizsgálgatod magad. ez max ha már 2 éve nem jön össze kéne meg tenni. és nem rögtön ilyen görcsösen gyereket akarni, nem is akarnék a gyereked lenni aki ennyire görcsös. laits 40 éves vagy hogy ennyire sürget az idö, vagy kiakarnak rugni a munkahelyedröl?

ha nem akkor dobd el az összes mérökédet felejtsd el a gyereket és szeretkezzetek amikor akartok, aztán vagy össze jön vagy nem. ha nem sem szakad össze a világ találj ki valamit hogy mit tennél ha nem jön össze ami megnyugtat (pl örökbefogadás, vagy szociális munka gyerekekkel...)

sokszor ha a családnak nem lehet gyereke és örökbe fogodnak utánna az anya teherbe esik mert már nem akarja a gyereket, és nincs stresszelés.

sogornöm soha nem méricskélt és 1 év után lett a gyerek, ja gyógyfürdös hétvégen fogant. :D

2008. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nekem a hőmérőzés bevált.

És nem azért szeretkeztünk hogy baba legyen. Na igen, az elején igen. De utána valahogy jobban is akartam, sűrűbben.

Nem értek egyet az előző válaszadóval.

Egy nő igenis ismerje meg a testét. Sok minden kiderülhet.

Mi van akkor ha valaki két évig csak a szerelmnek él és közben pl. van valami ok, ami gátolja a babát???

Szóval szerintem fontos, hogy tudjuk, mi hogyan van. Viszont erőltetni a szexet tényleg nem szabad. De van akinek ez megy? Mert nekem sosem ment erőltetve.

Igen, én tudtam, hogy peteérésem van, és kellene ma szeretkezni, így teljesen ráhangolódtam estig a témára, fantáziálgattam és este nagyot szeretkeztünk. Nekünk akkor jött össze a baba. Amúgy ha nem mérek hőt és nem figyelem magam, tuti nem szeretkeztünk volna akkor. Na ennyit erről.

2008. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!