Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázok, mi lehet ez?

Barnázok, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Most elkezdtem barnázni.:( Pedig vasárnap óta késik. Akkor ez már tuti a mensi kezdete? Vagy még van remény? Akkor már ne is teszteljek, igaz?
2008. márc. 7. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem,várj egy pár napot,hogy bizos nem jön e meg!ebböl még akármi lehet!
2008. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen
2008. márc. 7. 11:08
 3/7 A kérdező kommentje:
mensi kezdetkor sem szoktam barnázni, hanem egyből vérezni szoktam. nekem a lecsengő fázis a barnázás általában, de lehet ez most más lesz?
2008. márc. 7. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj még pár napot és tesztelj, ha nem jön meg rendesen.
2008. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoritok neked,épp ma teszteltem egy -igaz mensi elött vagyok de rá hajtott a kiváncsiság.Ne idegeskedj neked nem szokott késni.Ella
2008. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi Ella. nem idegeskedek, csak az előbb futnom kellett a mellékhelységbe, mert majdnem hánytam. Akkor vettem észre ezt. Aranyos vagy, hogy szorítasz, meg mindenki aranyos, aki ezt teszi. Nem csüggedek, emrt tudom, ha most nem is, akkor majd legközelebb összejön. Hiszen makk egészségesek vagyunk!
2008. márc. 7. 11:35
 7/7 A kérdező kommentje:
már most görcsölök is
2008. márc. 7. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!