Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet megint terhes vagyok?...

Lehet megint terhes vagyok? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
7 hete szültem,császármetszéssel.A menszeszem még nem jött meg.A párommal együtt voltunk kb 1 hete megszakítással(ami persze nem védekezés).Tegnap furcsán fájt a hasa alja azt hittem megfog jönni,de nem.Viszont éjszaka 2 kis vérfoltot vettem észre a bugyimon!
2011. aug. 24. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt, biztosan még a műtétet érzed, egy ilyen komplikáció járhat hormonzavarral is ami okozhat késést.
2011. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha 1 hete voltatok együtt akkor a vérfolt semmit sem jelent mivel a beágyazódás még nem történt meg..szerintem nem vagy babás....én is 7 hete szültem, én sem menstruáltam még...és ha mázlink van a szoptatás miatt még jó ideig nem fogunk!!


Jó babázást!!

2011. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár napja volt egy kérdés amiben szintén 7 hetes császáros baba anyukája kérdezte,hogy ha megint terhes lett nem-e lesz baja a születendő babának attől,hogy a méhe még nem készült esetleg fel!Be akartam linkelni neked de sajna nem találtam már meg!

A lényeg,hogy kiderült a kilenc hetes baba mellett hat hetes terhes,szóval IGEN lehetséges bár szerintem ritka!!!

Valószínűbb,hogy csak a hormonok és a szoptatás kavar be mert van akinek szülés után hónapokig nem jön meg de azért egy hét múlva csinálj tesztet(remélhetőleg a szülés után ennyivel már hcg nem maradt így az eredmény valós lesz)ha nega akkor nem vagy terhes ha pozi még mindíg ott a lehetőség,hogy lassan ürül ki a szervezetedből a hormon ez esetben doki de tévhit,hogy szoptatás alatt nem lehet teherbeesni így mindenképp védekezzetek!!!

2011. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!