Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint terhes vagyok?

Megint terhes vagyok?

Figyelt kérdés
szeptember 30an szultem, november 5én megjott a havim és most meg nem akar megjonni. rosszulétek jonnek rám, de csak reggel. volt már valaki igy? amugy császáros vagyok!
2010. dec. 10. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán megjön megint. Amúgy nálam mindig van terhességi teszt otthon. Nekem is eddig mindig az volt az érzésem terhes vagyok, de aztán megjött. Volt hogy hánytam is.
2010. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy terhes nyugi,meg rendetlenkedik a havid egy par honapig,de aztan vissza fog allni normalisra.
2010. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

azért csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért tesztet!

de nem hinném, hogy terhs vagy, ilyenkor még nem állt be a szervezet.

én áprilisban zszültem, júliusban jött meg először és azóta sem rendszeres. most épp. okt 21én volt meg legutóbb.

teszteltem én is, negatív lett. de várom, hogy megjöjjön, mwert elkezdeném szedni a gyógyszert!

2010. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy császárral szültél, vagy spontán. Ha szexeltetek védekezés nélkül, akkor terhes lehetsz. tesztelj, és kiderül.
2010. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szoptatsz? mert akkor ne várj egyből 28 napos ciklusokat...a szopi eléggé megkeveri a dolgokat...nekem volt hogy 2 hónapig semmi,volt hogy 2 hetente picit...
2010. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!