Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutatta volna a teszt ha...

Kimutatta volna a teszt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, ha július 23.-án jött meg a menzeszem, és 30 napos ciklusaim vannak, akkor aug. 16.-én csinált teszt már kimutatná a nem várt elött egy héttel a terhességet? Ma megyek magándokihoz más problémák miatt, 2 napja késik, úgyhogy biztos csinál megint tesztet, csak kiváncsi lennék arra, ha terhes vagyok, azt a múlt héten is kimutatta volna már a teszt? Előre is köszi a válaszokat!
2011. aug. 23. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az még nagyon korai volt. De ha már késik egy másik teszt nem árthat, motmár jobban nkimutatja.
2011. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sumergo ***** válasza:
Az a teszt nagyon korai volt, esély sem volt rá, hogy pozitív legyen, hacsak nem idősebb a terhesség! Most már ki kellene mutassa, tesztelj ma! Bár még ez sem 100%.
2011. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanezek a dátumok. :D Nekem 16-án már halvány pozi volt a tesztem, tegnap pedig már szép erős. Szerintem már nálad is ki fogja mutatni a mai, ha van baba.

Majd írd meg mi volt!

(egyébként azért mert múlt héten nega volt, még előfordul, hogy babás vagy, lehetett később is az ovud)

2011. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az a teszt nagyon korai volt.Szerintem,ha ma mész dokihoz ő megfogja tudni mondani,hogy babát vársz e vagy sem?!Felesleges külön tesztelned
2011. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat, végülis nem bírtam ki és vettem egy tesztet, ami pozitív lett! :)) Nagyon boldog vagyok!
2011. aug. 23. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
gratulálok!!
2011. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratula!!!! :) Akkor éppen egy idősek vagyunk! :)) 9.24-es vagyok. :D
2011. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációkat!
2011. aug. 24. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!