Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clearblu mennyire megbizhato...

A clearblu mennyire megbizhato teszt? Volt mar valaki, akinek negativat mutatott, de terhes volt, es masikkal meg kimutatta?

Figyelt kérdés
tobb, mint egy hete kesik, ma reggel lett negativ :(
2009. márc. 23. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem igazán megbízható.A barátnőmnek 2x pozitívat mutatott,és közben nem volt baba:(Próbálj ki egy másikat!
2009. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Gabrielt!Gyógyszertárban kapható!
2009. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem bevállt, pozitívat mutatott a nemvárt után 2 nappal és baba is volt.

De próbáld ki esetleg a Gabrielt, gyógyszertárban kapható, azt nagyon dícsérik (800 Ft). Nekem is megmutatta a frankót egyszer! :)

2009. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyszeru...meg jo akkor, h nem hagytam, h ramtukmaljanak kettot...
2009. márc. 23. 10:29
 5/7 A kérdező kommentje:
majd ha bemegyek a varosba, csak nem Mo-n elek, es itt ennek a gyogyszertarosnak csak clearblu-ja volt, raadasul csak kettesevel. meg szerencse, h elottem valaki kikonyorogte, h csak az egyik vehesse meg, igy en is tudtam csak egyet venni...
2009. márc. 23. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg olyasmi boltokban, mint a DM, vagy a Rossmann, nem tudom, ahol élsz, ott milyen van, de ilyen helyeken is lehet többfélét kapni! :)
2009. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

majd ma vagy holnap szetnezek, amikor bemegyek a varosba, de elvileg itt csak gyogyszertarban lehet kapni.

egyebkent lehet, h azzal rontottam el, h nem a vizeletsugarba tartottam, hanem reggel nagyon koran, amikor kellett, akkor poharba pisiltem, es aztan par oraval kesobb meg kivettem a hutobol, amikor megvettem a tesztet?

2009. márc. 23. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!