Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szegedi kaáli intézetbe...

A szegedi kaáli intézetbe csinálnak petevezeték átjárhatósági vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Tudjátok esetleg mennyibe kerül??Valaki tud pár szót írni róla??
2009. ápr. 15. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos csinálnak a Kaáliba is, de a klinikán is csinálnak HSG-t (röntgenes) és ingyenes. A Kaáliba fizetős, szerintem.
2009. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert a magánorvosom 40000.-ért csinálja,és egy kicsit soknak találom.
2009. ápr. 15. 19:00
 3/9 A kérdező kommentje:
A női klinikán mondod hogy ingyenes??
2009. ápr. 15. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, nekem már volt 2x. Teljesen ingyenes, a dokinak adtam pénzt a borítékba, de hát ez nem kötelező. Szóval magánrendelésre járok, de a dokim a klinikán dolgozik egyébként. De ez amiről én beszélek ez röngenes vizsgálat, kicsit fáj, de kibírható(nem altatnak). létezik egy másik módszer is az ultrahangos, ott altatnak. Nem tudom a te dokid melyiket akarja csinálni?!
2009. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A röntgeneset mondta.De eddig minden rendben van mindkettőnknél,már csak ez a vizsgálat van hátra.És a kaáli intézeten gondolkodok
2009. ápr. 15. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ahogy gondolod. De mondom, a röngenes teljesen ingyenes a klinikán, én is most voltam 1 hónapja. A te dokid nem a klinikán dolgozik?
2009. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol dolgozik amúgy,egy héten egyszer átjár vásárhelyre,oda járok.De gondolod akkor is megcsinálják nekem ha át megyek egy dokihoz?
2009. ápr. 15. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
A női klinika honlapján meg tudod nézni hogy ott dolgozik-e(az összes orvos neve ott van). És ha igen, akkor mond neki hogy ott szeretnéd megcsináltatni. Az én dokim Dr.Molnár G. Béla. Nagyon cuki.
2009. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az enyém dr.Katona Renáta,köszi majd megnézem a honlapjukat.
2009. ápr. 15. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!