Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja műtöttek méhen...

Pár napja műtöttek méhen kívüli terhességgel, laparoszkópia volt, aki műtött, azt mondta, hogy a bal oldali petevezetéket, az ép. Ez tuti? Vagy hallgassak az előző dokira, aki még meg akarja csinálni a HSG-t, átjárhatósági vizsgálatot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jobban bízol az előző dokiban, akkor inkább végeztesd el a HSG-t. Végülis veszteni valód nincs, ha megcsinálják!

Sok sikert!

2010. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt méhen kívülim, gondolom akartok babát és azért kérdezed. Nekem a jobb petevezetőmet távolították el, utána kontrollvizsgálat a műtét miatt és ennyi. Fél év múlva mikor ténylegesen próbálkoztunk nem volt gond és azonnal összejött a baba. Szerintem ne tedd ki magad plusz vizsgálatnak, esetleg akkor ha nem jön össze a terhesség egy idő múlva.
2010. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt méhenkívülim, lapar műtét, "kitisztítottak" állítólag, mégse jött a baba. Dokit váltottam nemrégen ,ő megnézte HSG-vel a maradék egy petevezetőmet és volt ott valami "akadály" Azt nem tudom hogy műtét után keletkezett vagy már akkor is ott volt csak nem látták?! Ez már sose derül ki. Úgyhogy szerintem nem hülyeség megcsináltatni, ki lehet bírni, nem kellemes de ennyit megér!
2010. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szeretnénk egy kistesót. Az első dokival (aki nem volt fogadott orvos) megbeszéltük a HSG-t, mert fél évig nem sikerült teherbeesnem. Rá 3 napra kiderült, hogy méhen kívüli terhes vagyok. Beküldött a MÁV-ba, másik dokihoz, mert, ő már nem dolgozik ott, csak magánklinikán. (ez csak utólag derült ki). Azért felhívtam, hogy műteni fognak, akkor mondta, hogy amit korábban megbeszéltünk, az egy kicsit emiatt el fog húzódni.

Fél éve volt egy epekőműtétem, most pedig ez, úgyhogy nem szívesen vállalnám be még ezt is, ha tényleg megbízható a laparoszkóposan történt petevezető vizsgálat. Hétfőn megyen varratszedésre, megkérdezem a dokit erről, bár maga ellen biztosan nem fog beszélni.

2010. febr. 12. 12:38
 5/5 A kérdező kommentje:
megyek
2010. febr. 12. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!