Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Otthon meg lehet ezt valósítani?

Otthon meg lehet ezt valósítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ha a párommal a peteérés hetén nem tudunk együtt lenni, akkor lehetséges lenne a következő? Steril dobozkába gyűjtünk egy adag spermát, és én rögtön lefagyasztom a hűtőnkben. Aztán a peteéréskor felolvasztom (nem mikróban), és egy műanyag fecskendővel magamba "töltöm".

Hülyén hangzik így leírva a dolog, ez csak egy elmélet, de kíváncsi vagyok a véleményekre. Működhetne-e szerintetek? Terhes lehetnék így?

Köszi a válaszokat!


2011. aug. 19. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Brutál gondolat.


És szerintem tök esélytelen. Bár a lényeg ugyanaz, a módszer és a kivitelezés nem ugyanaz. Nem tartom valószínűnek, hogy a spermabankban is egy Zanussi hűtőben tárolják az anyagot -12 fokon, lassan lefagyasztva és ugyanígy felengedve, 100%, hogy tönkremegy a cucc.

2011. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Arról nem is beszélve hogy milyen illúzióromboló...
2011. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, esélytelen. Azért más egy kórházi steril környezet, mint az otthoni.
2011. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenképpen megér egy próbát. Nem tudom mennyi esély van rá, h sikerüljön, de ingyen van és nem vesztesz vele semmit. Sok szerencsét!!! (írd majd meg ide légyszi, h sikerült-e, kíváncsi vagyok)
2011. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 sumergo ***** válasza:
Kizárt, mert ahhoz hirtelen kellene lefagyasztani, hogy működhessen. Ráadásul a mozgásuk sem lesz olyan, még ha esetleg életben is maradnának, mint amilyen kellene. Még lombiknál sem szívesen használnak fagyasztott spermát, pedig ott akár bele is tudják tenni a petesejtbe, nem kell, hogy önállóan át tudja törni a sejtfalat.
2011. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Ez nagyon gáz !
2011. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne ítélkezzetek!!! Mi van akkor ha beteges, morbid, bizarr... Abba nem gondoltok bele, hogy esetleg régóta próbálkoznak és eddig nem jött össze? Ilyenkor minden"hülyeség" eszébe jut az embernek a siker érdekében!
2011. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen tipusu fagyasztást nem élik tul a spermák!

De hátha neked sikerül!

2011. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék!
2011. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül akkor el kell menni a megfelelő helyre .de nem otthon kell végezni In Vitro -t !
2011. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!