Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo-n vagyok, x-epil...

10. dpo-n vagyok, x-epil tesztem van csak otthon. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Hőmérőzök így tudom, h kb. május 3.-án volt pé-m. Tegnap enyhén barnáztam este (csak a WCpapíron látszott). Várjak keddig az x-epillel, teszteljek honap az x-epillel vagy vegyek egy 10es tesztet? :) Kíváncsi vagyok, na :)
2011. máj. 13. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem is megesz a kíváncsiság, de hétfőnél hamarabb nem tesztelek. Az XEpil nem túl érzékeny teszt, valószínüleg nem mutatna semmit és az nagy csalódás lenne. Vegyél egy 10-es tesztet és leghamarabb holnap (de inkább vasárnap) csináld meg. Írd meg, hogy mi lett az eredmény. Nagyon drukkolok!
2011. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem a 11. dpo-n az x-epil délutáni pisiből halvány pozi lett. De nem mindenkinek termelődik annyi hcg, szóval várj még!
2011. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem ma kellene megjönni (vagyis nem jönni),holnap reggel tesztelek ha nem jön meg.
2011. máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

DM-ben tudok tesztet venni, melyik a 10-es? Mit keressek?

2011. máj. 13. 08:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindegyiken rajta van az érzékenysége, de szerintem gyógyszertárban nagyobb esélye van a 10-es tesztnek, mint a DM-ben.
2011. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én az összes gyógyszertárat végigjártam tegnap! Így kértem: 10-es érzékenységű terhességi tesztet szeretnék. Nagy szemekkel néztek rám, míg az összeset kihozták és mondták, hogy válasszak! Mindet megnéztem, de sehol nem volt 10-es. Elvileg a Qupido az 10-es (ha jól tudom) de utána járok! Szerintem a barnázásod beágyazódás jele lehetett, mert mensinek még korai. Emiatt én a helyedben várnék még vagy 3-4 napon. Csak hogy ne csalódj. De ellőheted ha gondolod, az x-epil 500 ft a dm-ben (2 db) így nem olyan vészes mint a többi. Nagyon nagy drukk neked!
2011. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jaj, nem tudom eldönteni, hogy most várjak-e még vagy törjem rá az ajtót a patikusra 10-es tesztet követelve :))) Igazából ez az első "éles" hónapunk és én mindig azt mondtam, hogy na majd ha mi leszünk ilyen helyzetben akkor tutira türelmes leszek és megvárom, hogy megjön-e. Ennek ellenére most itt tűkön ülök :DDDD
2011. máj. 13. 10:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Most a 12. DPO-n ellőttem, de nega lett.
2011. máj. 15. 10:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Még ne keseredj el! Mikor kéne nem megjönnie?
2011. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma
2011. máj. 17. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!