Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes terhesen elutaznál...

7 hetes terhesen elutaznál egy hétre Horvátországba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 08:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
6 hetes voltam amikor Tahity-re repultunk 10 napra. Gyonyoru hely de sajnos nem tudtam elvezni. Pont akkor kezdodtek nallam a hanyingerek es ott voltak az Isteni finom sult halak, alkoholmentes frissito koktelok, tengerpart melletti grillezesek, musorok stb. en meg alig tudtam felkelni, inni meg enni mert minden szag zavart rosszul voltam meg a kaja latvanyatol is. Semmi mast nem tudtam enni csak sos kekszet meg perecet amit szerencsere a hotel kisgoltjaban erultak, maskent ehen haltam volna. Ott voltunk ennek a gyonyoru exotikus helynke a kozepen, romantikaval meg minden joval a ferjem meg csak vasarolta nekem a pereceket. :)) Neha ellazultam az arnyekba amig o napozott, persze a tengerbe is belementem stb. csak nagyon szenvedtem mert rosszul voltam. Csak vartam a napot, hogy hazajohessek es aludhassak az agyikomba. :) Nem elveztem a napsutest, a meleget es folyamatosan csak hanytam. Egyszere sikerult a tengerparton megennem egy fagyikelyhet de sajnos az sem maradt bennem. Most mar 18 honapos a kisfiam de ahogy erre a helyre gondolok meg mai napig elfog a rosszulet de komolyan. :) Mar csak az emlek miatt rossz erzesem van. De mindenki mas, lehet neked semmi bajod nem lesz es elvezni fogod.
2011. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én nemet írtam, megindokolom, hogy miért:


köztudott, hogy a betöltött 12-13. hétig a legsérülékenyebb a baba és a mama is, egy "kritikus" időszak, amin a túlvan az ember, picit fellélegezhet.

Szerintem egy baba SOKKAL fontosabb mint egy nyaralás! Horvátországba bármikor el lehet utazni, jövőre is meg utána még százszor.

Szerintem a Te feladatod az, hogy vigyázz a picire és magadra. Menjetek inkább valami közelebbi helyre, pl. Balatonra pár napra vagy ilyesmi, mert ha bármi baj van, itthon azért sokkal gyorsabban tudsz kórházba kerülni, vagy ha nem vagy jól akkor haza tudtok könnyebben menni.


Én féltettem a picimet amikor terhes voltam, na nem vittem túlzásba, de azért óvatos voltam. 15 hetesen voltam én is Balatonon (ott is inkább árnyékban olvasgattam és pihentem), 24 hetesen a Mátrában, szóval azért utaztunk mi is, de egy külföldi nyaralást tuti nem vállaltam volna be.


Barátnőm 10 hetes volt amikor elmentek Ausztriába síelni,ő nem síelt csak kiment a férjével, de kint elvetélt... Na nem mondom, hogy ezért, de gondolom azért csak megerőltető volt neki. Nem tudom, én tuti nem utaznék most.

2011. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 B®igi válasza:
Menj ha akarsz,de úgy tudom a terhesség elején vigyázni kell,mert könnyen elmehet a baba.
2011. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,nyugodtan elutazhatsz.

Barátnőm is 7 hetesen ment Horvátországban.Elég jól viselte az utat a babának pedig semmi baja nem lett.

Kis rosszulétte volt,de nem vészes.

Szóval csak hajrá :)

Gratulálok kismama :)

2011. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 27. 11:05
 26/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Na és hogy döntöttél?

2011. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvosom, hogy nyugodtan mehetünk, csak vigyázzak és pihenjek.szóval megyünk.
2011. aug. 30. 16:49
 28/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó utat kívánok,és egészséget Nektek :)

2011. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!