Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes terhesen elutaznál...

7 hetes terhesen elutaznál egy hétre Horvátországba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 08:20
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó, csak nagyon féltem a picit, első terhességem és még nem tudok semmit, hogy mi szabad és mit nem. Pont megnyugtató válaszokat akartam, hogy nyugodtan mehetek, nem baj az utazás stb.

Bírom, amikor mások jobban tudják, mit érzek!!!!! :)

2011. aug. 19. 09:29
 12/28 anonim ***** válasza:

Olyan 10 hetes voltam tavaly, amikor Prágába mentünk. Nem kellett volna. Akkor már mindennaposak voltak a rosszulléteim. Nap közben jóformán ki sem mozdultunk a hotelből. Ha mégis, akkor hamar elfáradtam, vagy rosszul lettem, ráadásul 20 percenként pisilni kellett.

Szóval hamarabb hazajöttünk, mert így nem volt semmi értelme.

De ha nem vagy rosszul, akkor mehetsz nyugodtan. Az utat én pl. tök jól viseltem. Aludtam, ettem. :D

2011. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Jajj csak amolyan pátyolgatós "beszólás" lett volna. :) nem akartalak én bántani vele. Eszem ágában sem volt. Bocsánat, hogy félre érthető voltam. (Néha elfelejtem hogy a leírt szavak mögött nincs hangsúly).


Ahogy írta valaki, nem beteg vagy. Élvezd ki a nyaralást. Utazgass. Csak pozitív gondolatok terén foglalkozz a terhességgel.


Amikor anyu terhes volt velem, akkor a Balcsin voltak nyaralni. Aztán hosszú évekig nem jutottunk el oda. Amikor társaságban megemlítettem, hogy én még nem láttam a Balatont, Anyu mindig büszkén mondta, hogy dehogynem, csak nem emlékszel rá.

2011. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem haragszom! Csak attól félek, hogy nem bírom a meleget, szédülök, hogy így nem sok értelme van és félek a sok utazástól, hiszen ekkor a legérzékenyebb a kicsi.
2011. aug. 19. 09:47
 15/28 anonim ***** válasza:
67%

7 hetesen a legérzékenyebb a kicsi? Ezt hol olvastad? Alapból mindig érzékeny ezért nem ajánlatos inni, drogozni, dohányozni terhesség alatt, de nem tudom miért pont 7 hetesen lenne a legérzékenyebb egy borsó méretű embrió.

Ha nem akarsz horvátba menni mert nem bírod a meleget és rosszul vagy akkor mond meg a párodnak hogy nem akarsz menni mert rosszul vagy a melegtől, a babáknak az afrikai mama hasában se lesz semmi bajuk és az eszkimó bébik is épségben fejlődnek a anyaméhben.

2011. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad, menj, ha nem, ne.

Én mennék, hacsak nem hányok folyamatosan meg ilyenek.

Max. nem túrázni fogtok, csak pihengetni, tengerben fürödni, sétálni...

2011. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy 7 hetesen a legérzékenyebb. 8 hetes koráig az.
2011. aug. 19. 11:41
 18/28 A kérdező kommentje:
Az afrikai mama pedig megszokja a meleget, az eszkimó meg a hideget.Egy európai nőnek, pláne aki szédül és magas a pulzusa terhesen, megterhelő lehet a meleg, mert itt sem nagyon bírom.
2011. aug. 19. 11:42
 19/28 anonim ***** válasza:
Jó, ha Afrikába vagy Amazóniai dzsungeltúrára készülnél, lebeszélnélek, de Horvátország az Európa. :)
2011. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

én a nem válasz mellett voksolok

biztos azért,mert nekem 5 hetesen elment a baba és én nem tudnám ezt elképzelni,hogy mi lenne kinn (tudom,hogy ott is van orvos,de...)

de természetesen elfogadom,aki azt írja,hogy igen és emiatt kicsit irigykedek is,mert az nem olyan én.

de én túl aggódós vagyok és csak a rossz emlékek miatt...

2011. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!