Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha együtt...

Lehetek terhes, ha együtt voltunk a párommal és másnap megjött?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 13:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekünk is van egy 2 éves kislányunk, szintén elsőre sikerült, és örülnénk, ha jönne mellé egy kisfiú is. Kíváncsian várom mi lesz nálunk - nálatok :)
2011. aug. 21. 13:08
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Mi ujsag van veled?

Nalunk a helyzet a kovetkezo:

Miutan valaszoltam a kerdesedre jott egy ket dolog ami miatt teljesen elfelejtettem az egeszet. Par napja nem birok enni es hanyingerem van.Ma olvasgattam a megvalaszolt kerdeseket es megtalaltam a kerdesedet es most esik le,hogy nem biztos,hogy a stresz miatt nem birok enni es van hanyingerem. Ugy hogy azt hiszem holnap veszek egy tesztet, legalabb megnyugszok.

De a fiamnal is nagyon hamar kezdodott a hanyinger es tartott 4 honapig, most sem csodalkoznek ha mar az lenne.

Megirom majd az eredmenyt ha erdekel.

Jah ha terhes vagyok akkor remelem kislanyom lesz :)

2011. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, hát perszehogy érdekel a teszt eredménye és nagyon remélem és bízok benne, hogy baba van a dologban. Nekem nincsenek kimondot terhes tüneteim, csak az a mindjárt megjön érzésem van, hát nemtudom, nem merek még tesztet csinálni. De nagyon szeretnék egy kisfiút a kislányom mellé. Úgyhogy drukkolok és várom az eredményt :)
2011. szept. 3. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!