Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha együtt...

Lehetek terhes, ha együtt voltunk a párommal és másnap megjött?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem valószínű,bár nem lehetetlen.
2011. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
IGen, söt elég sokszor fordul ilyen elö. A spermiumok már átjutottak a méhen, mire megjött - a petefészekben meg nyugodtan meg tudnak termékenyiteni egy petesejtet.
2011. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A petefészekben az éretlen petesejtek vannak, tehát ott nincs megtermékenyülés. Ha megérett egy, és kilökődött, akkor igen, lehetséges, ráadásul ugye a sperma akár 2-3 napig is életképes marad odabent, tehát ez még a napokban i s megtörténhet. Az esélye elég kicsi.
2011. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem valószínű. szinte semmi esélye.
2011. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igencsak minimális rá az esély...
2011. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Annyira kicsi rá az esély, hogy a doki is elküldene ha ilyen kérdéssel fordulnál hozzá.
2011. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem igy lettek ikreim - egy nappal a menzesz elött voltunk együtt (kivételesen védekezés nélkül, mert mindenki állitotta, hogy ilyenkot nem lehetek terhes), másnap még meg is jött és utána egy hétre kiderült, hogy mégis összejött a terhesség. (És egyértelmüen ekkor történt, nem máskor.)
2011. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanebbe a helyzetbe vagyok. 18.-an megjott de elotte valo nap egyutt voltunk a ferjemmel,bar csak par csepp sperma jutott belem . Kivancsi leszek.
2011. aug. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kedves utolsó hát énis nagyon kívácsi vagyok, és drukkolok neked. Első baba?
2011. aug. 20. 12:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo vagyok.

Igazabol, nem lenne baj ha jonne pont azert "vedekezunk: megszakitassal mert jovore akarunk kistesot de az se lenne baj ha mar becsuszna.

Ezzel el is arultam magam: O lenne a masodik , mar van egy 2 eves fiunk( O elsore osszejott) :)

Nalatok elso baba? Tervezett?

2011. aug. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!