Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Most az a hónap van amikor 30 napos a ciklusom, váltakozóan 28, következő hónapban 30. Szombatra nem várom, de észrevettem, a vőlegényem is, hogy nagyobbak lettek a cicijeim a szokottnál, mindig szokott feszülni, meg nagyobb szokott lenni a luteális szakaszban, de most annál is nagyobb. Meg tegnap szex közben amikor himbálóztak a cicijeim, annyira fájtak, hogy majd be sz..., le kellett fognom őket, hogy ne fájjanak!!! Ma elkezdett kicsit görcsölgetni a hasam, tegnap meg ma amikor ettem a kedvenc levesemet, olyan hányinger kerülgetett, hogy csak na, meg másnak éreztem a levest, pedig a barátom azt mondta, hogy ugyan olyan mint szokott, meg van ez az álomkór, reggel felkeltem fél hatkor, mert ment a barátom dolgozni, 8 fele visszaaludtam fél 12-ig, 3 órakor meg olyan álmos lettem, hogy újra tudtam volna aludni egy csomót, még most is álmosnak érzem magam nagyon, meg tiszta gyenge vagyok, alig bírok ülni!!! Mikor lenne érdemes tesztelnem? Valószínű holnap érkeznek meg a tesztjeim 10-es erősségű Core tesztcsík!!! Köszönöm előre is a válaszokat!!!
2011. aug. 15. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem a hányingeres tünetek, még nagyon koraiak,de minden ember más....Reméljük sikerült.Várjuk az eredményt!
2011. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ha holnap megjönnének a tesztjeim érdemes tesztelnem vagy még korai!?
2011. aug. 15. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem még korai lesz, hogy ne csalódj, inkább várj min.csütörtökig:)
2011. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem délutániból, sajna full nega, szerintem meg fog jönni, úgy érzem!!! ;(((
2011. aug. 17. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!