Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik a terhesség elején még...

Akik a terhesség elején még "rendesen" menstruáltak, azok hogy vették észre, hogy mégis baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Mert mindig azt olvasom, hogy az első biztos jel a babára, hogy kimarad a mensi! És ha nem? Vagy akiknél nem maradt ki, tervezték a babát, és azért teszteltek? És ha valaki nem tervezi, de nem is tudja? Vagy egyszercsak elmarad?

Csak érdekelne a dolog!:)

Légyszi normális válaszokat!


2011. aug. 14. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
terhes nők nem menstruálnak...vérzés lehet, de az teljesen eltérő jellegű a menzesztől
2011. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2* is menstruáltam amire kiderült, hogy terhes vagyok, tehát van ilyen. Én azért mentem el dokihoz, mert nagyon fájt a hasam alja és 1 évvel korábban súlyos kétoldali petefészek gyulladáson mentem keresztül. Amikor közölte a doki, hogy nincs semmi gond csak terhes vagyok majdnem leestem a székről :)
2011. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
nem menstuáltál, menstruációkor leválik a méhnyálkahártya, azt meg hagy ne ecseteljem már, hogy akkor a magzattal mi történt volna...véreztél, mert a hormonjaid hülyék voltak és ha tudtad volna, hogy terhes vagy és jobban figyelted volna láttad volna, hogy más jellegű a vérzésed - valószínűleg kevesebb is volt, mint a menstruációs
2011. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vérzésem!Rendesen nagy mennyiség mint mensikor!Mire doki látott már 8 hetes voltam.
2011. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első hónapban én is menstruáltam a másodikkal, igaz, nem 4 napig, csak 2 és fél napig, de előtte két hónappal álltam le a gyógyszerről és össze-vissza lett a ciklusom, betudtam vérzésnek.

Viszont fura volt a közérzetem. Sehogy sem volt kényelmes, fáradékony lettem, feszült a cicim, nem kívántam a kedvenc kajáimat, később kemény hányinger stb.

Az első babával semmi ilyesmi tünetem nem volt, most mire leesett a tantusz, már 8 hetes terhes voltam. :)

Vele viszont később is volt pecsételő vérzésem, gyógyszert is kaptam, kórházba is raktak egy hétre.

Az elsővel semmi, elmaradt a vérzés, teszteltem, aztán doki megerősített, 9 hónapig egy pötty vér sem volt.

2011. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!