Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetek teherbe úgy hogy...

Hogy eshetek teherbe úgy hogy a párom ne tudjon róla?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 11:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2008. márc. 5. 14:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb megbeszélni a dolgokat, mert vita lehet belőle ha egyszer csak baba lenne. Mert ő gondolom úgy gondolja hogy védekezel.

Egy babát közöesen kell akarni :)

És szerintem simán meg tudod győzni...nem nehéz ám, hiszen nőből vagy!

2008. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

+18 Vigyázat felnőtt dolgok!!!!!!!!!!!


Egy nő 2 dolog miatt lenne képes megtenni bármit!Hogy legyen gyereke és,hogy ne!


A sok ellentmondás után most kapsz egy kis női fifikát:):)

Mert veled érzek:)

1.Ha gyógyszert szedsz egyszerűen ne vedd be!

2.Jó előre készíts be egy kis műanyag edénykét egyet a fűrdőbe egyet a szobádba.

Kapd el apát és orálisan elégísd ki vigyázva,hogy minden csepp a szádban maradjon.Aztán amelyik edényke nincs szem előtt szépen beleköpöd.

Van a panadol baby szirup ahhoz már felszívhatós méricskét adnak amit használhatsz az "anyag" felszívására is.Szépen feltolod és már benned is van.

Ez az ovus napokon érdemes,steril dolgokkal és vigyázva apácska ne vegye észre.

Tudom milyen az amikor apa fél mert a pénz stb ezernyi kifogás,de amikor már megtörtént a dolog örűlnek neki.:)

De mielőtt belekezdel a kis magán akcióba gondolt át jól még egyszer és még egyszer!!

2008. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Húúúúúúúúúúú ekkora ostobaságot is rég olvastam már,mint amit az előttem válaszoló írt.

Te vagy nagyon gyerek vagy még,vagy csak egyszerűen nem tudsz normálisan gondolkodni!!!

Ráadásul el sem olvastad,amit a kérdező válaszolt,mert akkor látnád,hogy jó a házasságuk,nem efféle praktikákra lenne szüksége.

Akarnak is tesót mindenképp,csak a férje nem most.

Na erről kéne apukát meggyőzni,megbeszélni vele,és nem becsapni.

Szerintem ne adj ostoba tanácsot,mert ne adj isten valaki még megfogadja!!!!!!!!

2008. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok én vagyok a kérdező.És köszönök minden választ.Tényleg nagyon szépen élünk,mi így 3an semmi gond,szebb nem is lehetne,csak a párom még várna,igen az anyagiak,meg ebbe a mai világba már nem érdemes szülni ,ő így gondolja.De hát össze veszni nem akarok vele,de ahogy én ismerem őt úgy is örülne neki,csak türelmetlen vagyok.Majd eldől mi lesz,de ígyis boldogok vagyunk.DE nem adom fel.
2008. márc. 6. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!