Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetek teherbe úgy hogy...

Hogy eshetek teherbe úgy hogy a párom ne tudjon róla?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Ha egyedül akarod nevelni,akkor Te is tudod a trükköket.Ha a párodat akarod zsarolni,akkor ne tedd!

2008. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
miért akarod ezt tenni a pároddal?
2008. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Az én párom sem akart tiz éven keresztül ,tudom milyen érzés.Azt mondta élni akar,én meg ugy gondoltam hogy akkor az jobb megoldás ha nem eröltetem és ÉLEK vele eggyütt.Sokat utaztunk ,és rengeteget dolgoztunk hogy meg legyenek az alap feltételek.Most ö hozta fel a témát sok év után és már dolgozunk az ügyön .Ha szereted várni fogsz amig meg gondolja magát, ha egyedül gondolod fel nevelni akkor sem ez a megoldás amit kérdeztél.
2008. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok aki feltette a kérdést és annyit szeretnék még hozzá füzni,hogy nekem már van egy 3 éves kisfiam csak szeretnék kistestvért de a párom nem nemakarja hanem inkább várna vele de félek nagy lesz a korkülönbség.
2008. márc. 5. 11:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok a kommented elötti válaszolód,az én gyerekem 14éves és nem érzem öregnek magam.Nem félsz hogy esetleg ha ilyesmit csinálsz apuka nélkül maradtok?
2008. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
attól nemfélek,mertnagyon szeretjük egymást.A párom mindíg mellettem áll csak annyi,hogynem ez volt a kérdésem,de azért köszi,hogy írtál.
2008. márc. 5. 12:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne szedd be a gyógyszert, a gyógyszer ugyanis csak 99%-ban tesz védetté. Így aztán foghatod a gyógyszerre is...

Bár én ilyet nem tenneék, de mindenki sajátmaga tudja, hogy mi a legjobb neki...

2008. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem pedig,próbáld meggyőzni.

Ha mindenképp terveztek tesót,akkor úgyis egyet akartok,csak legfeljebb más időpontban.

Magyarázd el neki,hogy ha mostanában születne előbb felnőne,korban közelebb lennének a tesók egymáshoz,ti is előbb kinőnétek a babázásból.

Még mindig fiatalok lennétek pár év múlva is,és könnyebb lenne kettesben programot szervezni,szórakozni,nagyikra bízni őket,stb...

Ha ugyanazt akarjátok,szerintem nem lesz gond,csak át kell jól beszélni.

Sok szerencsét hozzá:-))

2008. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia hát nagy butaság lenne nélküle dönteni a babáról köztem és hugom közt 14 év van és úgy szeretem mindha a sajátlányom lenne. amég kicsi volt sokat vigyáztam rá mert anyukámék elmentek vásárolni, vagy csak kettesben akartak lenni. Vannak hátrányai is az ekora korkülömbségnek pl hogy nagyobb nyűgnek érezheti eleinte énis hogy jaj csak én vigyázok rá de rájöttem hogy ez csak nekem használ mert mire nekem lesz mindent tudni fogok sok sikert a megbeszéléshez remélem mielöbb KÖZÖS döntésben kistestvérlesz
2008. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem 10 évvel volt idősebb a tesóm és baromi jól elvoltunk.

Biztos vagy te benne, hogy át akarod verni azt, akit szeretsz?

2008. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!