Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden honapban megvan a...

Minden honapban megvan a menzim, csak az a gond hogy valamikor a 40. napra jön meg. Ettől még van peteérésem?

Figyelt kérdés
voltmár egy párszor hogy 40. napra jött meg. de ez ritka. de az bánt leginkább,hogy sokszor van olyan amikor 35-36. napra jön meg. vagyis legtöbbször. orvosnál voltam emiatt hogy miért késik,akkor pont cisztám volt. lehet hogy sokszor van cisztám? az orvos szerint minden rendbe van peteérésem is van. Csak ha a 35.napra jön meg akkor nincs peteérésem se. amikor cisztám volt norcolutot szedtem rá,és azután rögtön helyreállt 3 honapig. de utánna megint visszaált35. napra. amikor rendesen megjött,32. napra akkor volt peteérésem,mert tojásfehérje szerü folyásom volt.szerintetek igy nehezebben esem majd teherbe?mert már szeretnénk babat,és megvagyok ilyedve.
2008. márc. 4. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarok hülyeséget mondani esetleg egy megoldást tudnék javasolni. Menj fel a www.babatervezok.otthona.net oldalra, ott az extrák alatt a fórumra. A chatrészen és a fórumban is tudsz kérdezni a lányok ott nagyon kézségesek és ajánlanak neked olyan megoldásokat amelyekkel csökkentheted a ciklusnapok számát meg peteérést is elősegítheted. Sokaknak lerövidült ott a ciklusa.

Amúgy szerintem simán lehetsz terhes 40 napos ciklus mellett, ha nincs cisztád. A lényeg hogy peteérésed legyen. És nem minden peteérésnél van tojásfehérjeszerű nyálka. Van hogy csak krémes. Sőt olyan is van hogy semmi.

2008. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ingyenes csak regisztrálni kell? magyar oldal? és kik válaszolnak? orvosok?
2008. márc. 5. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem sem egyformák a ciklusaim, az átlag 38-32 nap körül van...ismerősöm ajánlotta hogy vegyek mikroszkópot, sajna namtom mi a pontos neve, mindegy amivel a peteérésedet tudod figyelni.Ez több szempontból is jó, egyrészt tudni fogod mikor van peteérésed, ha huzamosabb ideig nincs (nekem 3 hónapig nem volt)akkor elmész dokihoz és gyógyszerrel be tudja állítani.Na szóval nekem bejött.

Üdv:14 hetes kismama

2008. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt szokták mondani, hogy 21 napnál rövidebb, és 35 napnál hosszabb ciklusok esetén nincsen peteérés.
2008. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!