Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor is felmegy a hö a...

Akkor is felmegy a hö a ciklus második felében, ha nincs peteérés?

Figyelt kérdés
Mert ez már a 16 map,de még mindig csak 36,4 a höm!Elöre is köszi:Zsu
2008. márc. 4. 13:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.honap elején volt magasabb.szájban szoktam mérni és digitálissal
2008. márc. 4. 15:00
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
használj higanyosat, mert a digitális csal lefelé egy-két tizedet.
2008. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ez az elsö honap,hogy mérem,de nem látok benne semmi fantáziát.hol ennyi hol annyi.nagy az eltérés!
2008. márc. 4. 15:06
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
szerintem az a baj, hogy digitálissal méred. Én is még csak ebben a hónapban mérem, de nagyon szépen látszik minden. Látszik a ciklus első fele, amikor még csak 36,3 volt a hőm, aztán látszik,l hogy mikor volt pé-m, és még mindig fent van a hőm 37 fokon, mert vasárnap óta késik:)))Én már este le szoktam rázni, ágyam mellé teszem, és fel sem kelek érte, hanem csak odanyúlok, és beteszem a nyelvem alá, és már mérem is. Kb. 5 perc az egész. Ja és mindig egy és ugyanabban az időben mérem meg. Ez is nagyon fontos. Válts higanyosra
2008. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Én szeptembertől mérem, higanyossal és szájban.Nekem fel is megy mindíg a hőm, de mint utólag kiderült, nincs peteérésem.Ezt ultrahangon mondták.De a hőm az nekem is ugrál, bár a ciklus második felében fent van.
2008. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a hónappan nekem is a 16. napon volt (bár eddig mindig 28 naposak voltak a ciklusaim), de én használtam ovu- tesztet is, ez szépen kimutatta. Viszont így azt is megtudtam már ebbeb a ciklusban, (és nem utólag!), hogy a normál esetben vasárnapra várt menzim még nem késik, csak ma telt le a ciklus második fele, vagyis a 14 nap! Szerintem hasznos a hőmérőzés mellett az ovu teszt is!
2008. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!