Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehetséges, hogy a hőm...

Hogy lehetséges, hogy a hőm 37.2 rő 5 nap alatt leesett 36.4re, s mégis terhes vagyok? Ráadásul megjött, s igaz csak szűk 3 napig volt meg.

Figyelt kérdés
Aztán barnázás.Mult hóban csak 1szer voltunk együtt a párommal pont mensi elött 2 nappal.3 napot volt itthon.Itt sokan azt írták nekem ha leesik,akkor kilőve a baba.Most viszont már a 4.teszt pozitiv,nem tudom,hogy merjek e végre reménykedni???A dokim leghamarabb 23.án tud fogadni.5 évet vártunk a babóra!!!
2009. ápr. 11. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

én gratulálok a babához.. mi is évek ota várjuk:) ha csak egy nap esett le a hőd, ne ijedj meg. a 4 poz teszt sokkal biztosabb mint a hőmérőd. az mewg hogy 3 napig volt kicsi valami, az emlékszik a szervezeted, hogy vérezni kéne és kicsit megjön. ez soknál elöfordul. .

ha 25-n mész dokihoz az jo, mert addigra már akkora lesz hogy van szivhangja is. miota nem jött meg?

amugy az jutott eszembe hogy nem is félidöben volt a pé-d, ezért vártatok 5 évet rá. látod mensi elött voltatok együt, és akkor volt, van hogy akinél ekkor van.gratulálok. irj majd hogy vagy.Zs.

2009. ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

27 naposak a ciklusaim,s március 8.án volt meg 3 napig ,s most április 4.én szük 3 napig.A hőm csak 3 napig volt 37.2 ,s aztán 36.9-36.7-36.5-36.4-és ma is 36.4.Már kezdtem feladni,míg végül kiprobáltam a Jónás modszert,mi szerint nekem pont mensi elött 3 nappal kellett probálkozni.Probálkoztunk-SIKERÜLT!!!!


Köszönöm a gratulációt!!!!

2009. ápr. 11. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!