Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esélyem? Tegnap este...

Van még esélyem? Tegnap este és ma is görcsölget a hasam, ráadásul a hőm is esett. Görbém lent.

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 21. 14:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Reménykedni lehet, de sajnos ahogy így nézem pont peteérés környékén nem voltatok együtt..Persze van olyan hogy vki pé előtt vagy után több nappal esik teherbe, de ez elég ritka.

De ez csak az én véleményem!

Azért nagyon szurkolok!! :)

2009. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Van még esélyed.De én 18-ast nem látok jó helyen. Vagyis ha nyák szerint nézzük ott van esélyes 18-as. Még nincs semmi veszvel nyugi. Pár nap és kiderűl.
2009. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35 naposak a ciklusaid, ha jól láttam, úgyhogy még elég sok időd van a nem vártig. Még bármi lehet belőle. 1 tizedes esés pedig nem jelent semmit. A gond ott lehet, hogy, ha jól húzta be a gép az ovudat, akkoriban pont nem voltatok együtt.
2009. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ.Még reménykedek.A ciklusaim 29-30naposak a múlt hónapba volt először,hogy késett.
2009. okt. 21. 14:13
 5/23 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az ovutesztet! Nekem 28 napos ciklussal ált. a 15. napon van pé-m. Én is úgy látom, hogy nem jókor voltatok együtt, de ki tudja...ne add fel!:)
2009. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,hogy nem peteérés ideje alatt voltatok együtt!A menstruáció első napjátol számold a napokat, és kb a 12-dik naptol bármikor szeretkezhetsz,és legalább 2 naponta,mert a sperma életereje kb 48 óra!A 14 és 15-dik nap midenféleképp kell szeretkezni,mert ez a mérvadó,és még ha a 16-dik napon is lenne a peteérés,akkor is nagy esély van a teherbeesésre!Ha nagyon szeretnél babát,ezt az időt be kell tartanod,de azért most is szurkolok!
2009. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi 6-án laparascopiás mütétem volt azért nem tudtunk előbb eggyütt lenni.Még reménykedek de eléggé görcsöl a hasam a napokba megjön szerinem,de én lennék a legboldogabb ha nem jönne csak a baba.
2009. okt. 21. 19:42
 8/23 A kérdező kommentje:
[link] Ez a mai görbém,lehet mégis van esély?
2009. okt. 22. 06:24
 9/23 anonim ***** válasza:
tegnap19:32-es vagyok. Hát nem tudom!Kb 26-dika körül (nem)kellene megjöjjön!Azért elég korai,hogy görcsölsz,nem?Ha jobban megfigyeled,majdnem minden szeretkezés utén felment a hőd,de most(ma) nagyon!Lehet azért is görcsölsz!Azt látom,hogy a 16-dik napon szeretkeztetek,és ha késői peteérésed van, akkor lehet,hogy jó volt az időzítés!Mit is mondtál,hány naposak a ciklusaid?
2009. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
előzővagyok:megnéztem,tehát 30 naposak általában a ciklusaid,akkor kb 15-16 nap kellet hogy legyen a peteérésed!Mindenesetre szurkolok!
2009. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!