Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dohányzás mellett volt már...

Dohányzás mellett volt már aki teherbe esett? Ha igen, hány éves volt és hány évig dohányzott előtte?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 10:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na akkor én csúcsot döntök! 32 évesen, 18 évnyi dohányzás után estem teherbe. Soha nem tudtam letenni a cigit, egy napra sem. Ahogy megláttam a pozitív tesztemet, 5 hetes terhesen, azonnal abbahagytam. Az az érdekes az egészben, hogy egyáltalán nem hiányzott. 8 hónapig szoptattam, az alatt sem gyújtottam rá. Valahogy úgy éreztem, nincs jogom ahhoz, hogy egy kis ártatlan életet veszélyeztessek a saját szemét kis önzőségem miatt. Ahogy abbahagytam a szoptatást, úgy éreztem meghalok egy szál cigiért. Azóta megint cigizek.:(
2011. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

30 évesen estem teherbe, előtte 14 évig füstöltem kb 25 szál/nap, piros multit. Mikor teherbe estem,(még nem tudtam, hogy jön a baba) nem kívántam a cigit, max 3 szál ment el naponta. A 4. hónapig nem tudtam ezt a szálat redukálni, utána meg ha a szagát megéreztem, rosszul lettem, abba hagytam. Kislányom teljesen egészségesen született és egészséges 13 hónapja. Amíg szoptattam, nem is hiányzott a bagó, most, hogy abba hagytam, megint érzem, hogy kéne...

2011. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

(utolsó válaszoló vagyok)

biztos,hogy lefogod tudni tenni..én is azt mondogattam magamnak ,hogy akkor majd úgy is le kell tenni(bár valahol féltem,hogy ez nem fog összejönni)..de sikerült..és még azt is mondanám,hogy majdnem minden nehézség nélkül..:))..ha van egy erős indok(mint a baba) akkor sokkal jobb:)))..nemsokára próbálkozhatunk újra a babával...így legalább tiszta lappal indulok:)

sok sikert...

2011. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!