Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dohányzás mellett volt már...

Dohányzás mellett volt már aki teherbe esett? Ha igen, hány éves volt és hány évig dohányzott előtte?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 évig dohányoztam, amikor véletlen teherbe estem. Tüneteim nem voltak, így a 11. héten derült ki, addig ugyanúgy szívtam. A gyereknek szerencsére baja nem lett.
2011. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
9 évi dohányzás után lett a tesztem pozitív. Azonnal letettem, egész terhesség alatt nem gyújtottam rá. Nagyon szép egészséges babám lett.
2011. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
13 évi dohányzás után 27 évesen estem teherbe. Sajna én nem tudtam egyből letenni, nem lettem tőle rosszul (pedig abban bíztam), viszont nagyon ideges voltam mivel az első babám elvesztettem (nála mondjuk abbahagytam, de csak néhány hétig tartott :(). A lehető legminimálisabbra csökkentettem, így kb. 6 hónapos terhes voltam, amikor már csak néhány szál (max. 5, de azt sem mindig szívtam el) maradt, persze végig féltem, nehogy most ebből legyen baj. Gyönyörű, egészséges, túlhordott, 4 kg feletti babám született. Sajna szoptatás után vissza is szoktam. :( Most újra erőt vettem magamon és nagyon szeretnék minél hamarabb leszokni, mert jövőre szeretnénk kistesót és nem akarom újra stresszelni magam a terhesség alatt.
2011. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen h válaszoltatok!
2011. aug. 9. 11:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 7 évnyi dohányzás után lettem terhes, de csak a pozitív tesztnél raktam le a cigit, pedig tervezett baba volt.


Szép, egészséges kisfiú :o)

2011. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

10év bagó után lettem terhes, persze azonnal 100%osan letettem s amig szoptattam sem gyujtottam rá.aztán mikor 7hónapos lett a baba s már el-elmentem valamerre a barátokkal is havonta-2havonta 1x akkor megint el-elszivtam pár szál cigit..babám mellett soha. aztán ujra terhes lettem és azóta ismét egy szál se.

meg lehet állni igenis. sokan irjak itt az oldalon h nem birják letenni 1-2szálat muszáj. a francokat. én 10évig erős bagós voltam nem 1-2szálas, nem mondom h nem volt olyan h de rágyujtottam volna, de nem voltam miatta idegbeteg s egyszer sem szivtam 1slukkot sem h kiderültek a babák. meghaltam volna a lelkiismeretfurdalástól. hát h utána ujra cigizni fogok azt nem zárom ki, mert én élveztem, szerettem is nagyon cigizni...de biztos h nem a babák mellett,csak ha kimenőm van. bagós szájjal nem puszilnám meg soha a kicsikéimet...ez a véleményem még igy pluszban a kérdezett válaszokon kivül:)

2011. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja még annyi 12:23as vagyok h az első babámmal 25évesen lettem terhes, most a másdikat várom s 27vagyok
2011. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én most, 24 évesen tettem le a cigit 5 év masszív dohányzás után, amint kiderült, hogy babát várok. Sajnos a pozi tesztig nem volt elég erőm hozzá, hogy letegyem. Viszont már nem kívánom, a szagát sem igen tűröm már meg, szerencsére férjem abszolút nem dohányzik, így legalább itthon nem kell szagolnom. Igyekszem ezt a jó szokásomat a gyermekünk megszületése után is megőrzini, jó lenne most már abszolút cigaretta-mentes életet élni.


Ahhoz pedig, hogy vannak, akik a terhesség alatt sem teszik le a cigit, annyit fűznék hozzá, hogy a gyereknek sokkal fontosabbnak kellene lennie a bagónál...

Nekem is nehéz volt letenni, mert a pozi teszt után még jó ideig kívántam, nagyon jól esett volna. De mint írtam, egy idő után már nem kívántam, és a szagától is émelyegtem. Szóval ez az egész csak akaraterő kérdése. Én nem lennék képes kockáztatni a születendő gyermekem egészségét!

2011. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én 8-9 éve (25 éves vagyok)dohányoztam és miután megtudtam,hogy terhes vagyok..még sajna becsúszott 1-2 cigi de utána leraktam..sajnos a terhességem elhalt,de próbálok nem visszaállni rá(elég nehéz..így..bánatomban többször elgondolkodom rajta..de erős maradok):)
2011. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: sajnálom és köszönöm h válaszoltál a kérdésemre. A többieknek is köszönöm, én is babát szeretnék, viszont a cigit még nem tudom letenni,de amit pozi tesztet kapok, azonnal leteszem.
2011. aug. 9. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!