Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem. Után vagyok 1 héttel:...

Inszem. Után vagyok 1 héttel: Ma kezdett el fájni a mellem, és pár napja mensi érzésem van. Délutánonként jókat alszom, a dokim is azt mondta pihenjek. Ez már jelenthet jót?

Figyelt kérdés
Első próbálkozásunk, reméljük az utolsó is.
2009. ápr. 9. 19:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük,hogy jót jelent.De ilyen korán sajna még nem lehet tudni.
2009. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztató jelek, pihenj és nagyon vigyázz magadra. Szívből kívánom hogy sikerüljön!


Kétgyermekes anyuka

2009. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
a mell fájás jelenthet jot. és mikor kell teszteln? irj majd nagyon kiváncsi vagyok, mi is erre várunk. és ha megkérlek ird le röviden mik kellettek ahhoz hogy inszemre menjetek? vizsgálatok stb spermaeredmény. ilyesmi köszi és drukkolok
2009. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem inszem. előtt csak vérvizsgálat volt meg hüvelyi uh. a páromnak spermavizsgálat. Furcsa, mert olvasom mindenhol ezt az átjárhatóságit, nekem ilyen nem volt. Clostit kaptam, meg injekciót, utána megfelelő napon tüszőrepesztő és az inszemináció. 9. napja hogy megcsinálták. Ma már erőteljesebb a cicifájás, de még nem élem bele magam, mert mensi előtt nekem szokott így. Ja, és az inszem óta napi 2x2 utrogestant kaptam. ezt folyamamtosan kell bevenni, azaz hüvelytabletta formájában. És még egy dolog amire felfigyeltem, tegnap szeretkeztünk a férjemmel (bocsi a részletekért) és nagyon fájt, meg utána a hasam is. mintha mindjárt megjönne annyira. Hát remélem nem csináltunk vele bajt.
2009. ápr. 10. 13:23
 5/20 A kérdező kommentje:
inszemináció után 14-17 nap körül kell tesztelni. A mensi elmarad az utrogestan miatt, tehát az nem nem lesz nálam jel. (ezt az előbb elfelejtettem)
2009. ápr. 10. 13:24
 6/20 anonim ***** válasza:

Fura, mert nekünk azt mondta a doki, h inszem után este még legyünk együtt a párommal - biztos, ami biztos :), és azt mondta, h utrogestan mellett is meg fog jönni, ha nem sikerült. Érdekes..

Nekem hétfőn volt inszem, és nekem is mensi szerű érzéseim vannak már most..

2009. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szia ezek jo jelek, nagyon szoriok hogy összejöjjön, ird meg hogy majd mi ban, mikor kell tesztelni?
2009. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
14.04-től kérdezem. Neked hol csinálták? Nekünk is mondta a doki, hogy másnap este legyünk együtt. és hogy 14-17 nap után teszt, és ha negatív hagyjam abba az utrogestant és meg fog jönni. csütörtökön lesz a 14.napom, de legszívesebben hamarabb tesztelnék. :) szorítok neked is.Meg mindenkinek aki erre vár.
2009. ápr. 11. 20:42
 9/20 anonim ***** válasza:
Hahó, lányok! Mi újság veletek? Sikerült az inszem..?
2009. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az első nem. Azóta a másodikon is túl vagyok 6 napja, most várok.
2009. máj. 9. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!