Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rutinos görbenézők! Vetnétek...

Rutinos görbenézők! Vetnétek az enyémre egy pillantást?

Figyelt kérdés

pár napos eltolódást érzek a hő visszaesése, az ovulációs fájdalom, és az ovuteszt pozitív mivolta között...most akkor melyik a mérvadó? lehetett egyáltalán pé-m?Illetve még az is furcsa, hogy miért esett folyamatosan a hőm, ez normális? Csak ma ugrott fel...

[link]


2009. ápr. 9. 19:26
 1/9 A kérdező kommentje:

az előző ilyen volt:

[link]

2009. ápr. 9. 19:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 13. napon volt pé. De kár hogy nem voltatok együtt akkoriban!
2009. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, az együttléteket nálunk elég nehézkesen lehet csak összehozni. Párom délelőtt dolgozik, én délutánra megyek, és folyamatos munkarendben dolgozom-tehát sokszor hétvégén és éjszaka is. de egyébként normális a hő ilyen jellegű visszalépegetése?
2009. ápr. 9. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
pé-től nem esett visza a hőd, csak egy kicsit lassan emelkedett, de az nem baj. Egyébként a kis visszaesés se gond, csak hogyha folyamatosan megy lefele. Úgyhogy minden jó.
2009. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ovulációs teszt megmutatja, hogy mikor van peteérésed, a hő visszaesése pedig azt jelzi, hogy mikor volt a tüszőrepedés! Tehát, együtt kell nézni a kettőt. Neked 11-én volt peteérésed, és általában 1-2 nappal utána kell bekövetkezni a tüszőrepedésnek! Teljesen jó a te görbéd! Ha a hőd továbbra is ingadozik, akkor az első próbálkozásra nem jött össze a tüszőrepedés, és ha egész hónapban cikk-cakk-os marad, akkor abszolut nem történt meg! Remélem, nem voltam túl bonyolult! :)
2009. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem voltál bonyolult, kedves utolsó:) köszönöm a válaszokat!egyébként arra gondoltam, hogy ez a lejtős görbe egészen máig lehet akár a megemelt pajzsmirigy gyógyszerem eredménye is...?150 mg L-Thyroxint szedek.
2009. ápr. 9. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:

16. ciklusnapon volt a peteérésed. Az első + ovus teszt szerintem csak próbálkozás volt. A hőd 36,2 volt utána, és ez baromi alacsony ahhoz hogy peteérés után legyél. Másrészt tojásfehérje szerű nyálkát legutoljára még a peteérés utáni 1 napon lehet látni, ez eléggé jellegzetes jel. A peteérés után 2 naptól már nem szokott lenni tojásfehérjés folyás. A méhszájvizsgálatod is ezt támasztja alá. A megemelkedett hőmérséklet azt mutatja hogy túl vagy a peteérésen. Szóval szinte biztos hogy 16. ciklusnapon volt a peteérésed az ovus tesztől függetlenül.

És még valami, az ovus fájdalom az egyik legbiztosabb jel.

2009. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok, megnézve az előző görbédet is ott 17 cn-en volt a peteérésed és 13 dpo-s volt a peteérés utáni azaz luteális fázisod. A későbbi tojásfehérjés nyálka nem a peteéréshez köthető már, a luteális fázis közepén sokan tapasztalnak nyúlósabb folyást.

Szóval helytálló a 16 ciklusnapi peteérés ami a mostani görbéden van.

2009. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó reggelt! köszönöm az újabb hasznos válaszokat:)
2009. ápr. 10. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!